Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jürgen Ligi otse-eetris Kadri Simsonile: ära nüüd kaaguta, ole vait!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Reformierakondlane ja rahandusminister Jürgen Ligi ütles kolmapäevases ETV saates "Foorum" Kadri Simsonile (Keskerakond), et too ei kaagutaks ja oleks vait.

Ligi proovis selgitada, et opositsiooni arvates on kuskil mingi rahahunnik ja küsimus on, et selle üle võideldakse, et kes saab endale.

"Maksukergendusi võetakse kommentaarides, et meie võidame nii palju ja teie võidate nii palju," pahandas Ligi.

Kadri Simson segas Ligi jutule aga vahele ja hakkas kirglikult rääkima IMFi ja OECD soovitustest ning Ligi ei saanud enam oma juttu jätkata.

"Mina pean nendega läbirääkimisi, sina loed kuskilt lehest seda," torkas Ligi.

"Sa mainid seda, mis sulle sobib," süüdistas Simson.

"Ära kaaguta nüüd! Ole vait, sa lubasid, et sa oled vait, kui teine räägib!" ütles Ligi ootamatult.

"Ei, ma ei lubanud, ma lubasin vastata sama stiiliga nagu on mulle vastanud rahandusminister," ütles Simson.

Seepeale palus saatejuht säilitada elementaarse viisakuse.

Vaata lõiku siit!

 

Jürgen Ligi on naiste suunas huvitavate väljenditega esinenud varemgi. Näiteks ütles ta oma erakonnakaaslase Kaja Kallase kohta, et naise kaunid suured silmad on tavaliselt olnud kinnise suu kohal.

 

Allikas - http://www.ohtuleht.ee/508368


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No see Kadri Simson segas ka vahele ikka päris mitu korda. Kuid jah, minister võiks siiski end kontrolli all paremini hoida.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.