Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ace of Spades connection jamad

Soovitatud postitused

Ostsin eile steamist Ace of Spadesi, kuid mängida ma teda ei saa, kuna kohe kui serverisse lähen, siis mingi 30sek kõik töötab ning siis viskab ette : "Connection problems, disconnecting in 15...". Olen otsinud googlest probleemile vastust, olen leidnud paljusi teisi inimesi, kellel sama jama, aga vastust ei ole kuskilt leidnud..

Kasutan elioni kuni 12mb/s internetti. Server browseris vaatan, et Euroopa serveritel ping ilusti mingi 70 jms, kuid jah, connection problemsid tulevad igas serveris..

Olen proovinud ruuterile restarti teha jnejne, tulemüür on mul arvutil üldse maas, niiet see ei saa midagi blokkida.

 

Räigelt jamab, nett lihtsalt kaobki ära Ace of Spadesi pärast, kuid MIKS?!

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere Renn47 kui sa ikka veel loed seda siis mul on lahendus. Kui sa võtad choose server siis seal peaks olema internet ja mõlemal pool väike nool.

Vajuta ühe nende noolte peale kuni tuleb history. Sealt vali server ja siis ei peaks sul Connection problems enam tulema, vähemlat mul töötas.

Ja kui mõni su sõber mängib saad valida Friends ja sealt liituda siis ei tule ka erroreid.

 

Loodan, et see aitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul see sama jama, see history ka ei aitanud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.