Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti cs strikerite team! loe kindlasti.

Soovitatud postitused

Tere,

 

 

Kuna olen ise juba counter strike paar kuud manginud,siis arvasin,et oleks aeg teha enda tiim(clan). Tiimis praegu kolm playerit,kes jagavad counter strikest koike.

Millest tuleneb nimi"streikerid"?

See tuleneb sellest,et tiimis on niioelda prod,kes teavad mappides haid varjumise kohti jne. Koikide playerid on steamid.

Jargneb info siis :

 

Koduleht:lisan 2-he paeva jooksul

Clan:valmib 2-he paeva jooksul.

 

Kui tekib kusimusi voi tahab liituda,siis varsti tulekul ka meie enda server,aga praegu kommenteerige seda teemat,et mina soovin vms! :)

 

Liikmeid alati vaja,

 

vastust ootama jaades,

Martsijanes

Muudetud liikme martsijanes'i poolt

Solomon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegemist on siiski nonsteam pubi clanniga.

"Foorum" ei ole aktiivne.

 

Kodulehte ja foorumit saab teha isegi täiesti tavalises 000webhostis, mida sa kasutada ilmselt ei oska.

Webs on sitt.

Clan on sitt.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulevane Team Estonia :D

Las noored näevad vaeva, ehk tuleb midagi mõne aasta pärast välja ka.

 

 

Teema algatajale: Leia endale korralik veebiehitaja,rentige domeen ja hosting ning quitige ise ja andke tiimi vanemate ning kogenumate mängijate kätte :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegemist on siiski nonsteam pubi clanniga.

"Foorum" ei ole aktiivne.

 

Kodulehte ja foorumit saab teha isegi täiesti tavalises 000webhostis, mida sa kasutada ilmselt ei oska.

Webs on sitt.

Clan on sitt.

 

+1 Samad sõnad :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

aga koik on alles uus,teen kindlasti ka uue hostiga veeebi. praegu sobrad ei taha eriti aktiivsed olla. Aga ma puuan ise taiendada jne. poleks vaja kohe halvustavaid sonu. mul ka varem kogemusi aga paremad;) uksi ei suuda eriti,raagin homme liikmetega. foorum jahm praegu pointless.


Solomon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tulevane Team Estonia :D

Las noored näevad vaeva, ehk tuleb midagi mõne aasta pärast välja ka.

 

 

Teema algatajale: Leia endale korralik veebiehitaja,rentige domeen ja hosting ning quitige ise ja andke tiimi vanemate ning kogenumate mängijate kätte :)

 

Mis asi siin välja saab tulla?? Ise arvan, et see mingi cupidel vms käimine suht pointless ja mõtetu tegevus.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga sa ei pea tulema ju,me ise püüame ka praegu. Kohe halvustama ja see ei ole cupidel käimine,lihtsalt ajaveetmine teiste eestlaste,treenimine jne.

Ma lihtsalt ütlesin, mis mina asjast arvan.. treenimine?? treenida võid ennast jõusaalis


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline goorin
Tulevane Team Estonia :D

Las noored näevad vaeva, ehk tuleb midagi mõne aasta pärast välja ka.

 

 

Teema algatajale: Leia endale korralik veebiehitaja,rentige domeen ja hosting ning quitige ise ja andke tiimi vanemate ning kogenumate mängijate kätte :)

 

Näiteks sinule?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.