Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Dubz]Flower Games & More

Soovitatud postitused

Tervist siis kõik Vahvlased ning rahvale, kellele meeldib lilledega mängida. Igatahes, tegin siis FC Dubz. Ühinege kõiik julgelt, sest vaja on mängjaid ja hoste. Hostide koha pealt tekib teil kindlast küsimusi, ühesõnaga, hosti koht tuleb osta(hinnakiri lisandub hiljem). Ütlen juba praegu ära, et teil tuleb maksta hosti maksu ehk 25% teie kasumist mille te teenisite. Seda hakkate te aga teisel nädalal maksma, mis annab teile parema võimaluse oma rahahulka kasvatada. Julgen väita, et selline süsteem sobib kõigile.

 

Muu info lisan õhtul, kui olen kodus. Loodan, et asi hakkab tööle ning rahvast liigub.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuulduste kohaselt olevat sa LeetFlowersi FC's hostina scamminud.

Ei tea rääkida kas ka tõsi, olgu siis lihtsalt hoiatuseks.

Ei ole ma kedagi scamminud, vale jutt. Ei saanud ka de ränki sealt, lahkusin ise. Aga järgnev offtopic saab warned.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma julgen väita, et selline süsteem tõesti sobib kõigile, ära siis imesta, kui kõikide meeste kasum on ala ~10M, kuigi tegelikkuses vb teenis 300M, kasulikum oleks ju sulle öelda, et teenis 10M..või et üldse jäi miinustesse, et mingi viimane vend cleanis ära.

 

Selles sinu süsteemis on suur lünk sees, täida see mingi nutika ideega.

 

Ennem kui sa nii suurt asja nagu Flower fc tegema hakkad, peaks ikka asja natukene rohkem läbi mõtlema.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma julgen väita, et selline süsteem sobib kõigile, ära siis imesta, kui kõikide meeste kasum on ala ~10M.

 

Ennem kui sa nii suurt asja nagu Flower fc tegema hakkad, peaks ikka asja natukene rohkem läbi mõtlema.

 

Olen ka selle peale mõelnud...ainult seda kuidas seda teoatada, selle peale tuleb veel mõelda.ning mind huvitab rohkem rahva rahulolu ning see kuulsus. Küll see raha tuleb hiljem ning ma eeldan, et saan oma hoste usaldada.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jutuks hea küll, et kuulsus ja rahulolu...kõik on rahapeale väljas, hiljem, kui sul raha nagu muda, siis ma usun sind, kui sa ütled mulle, et oled rohkem kuulsuse peale väljas.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki näitad siin ka oma raha stacki ära. Teaks inimesed milliste bettidega sinu juurde tulla ja usaldaks vähe rohkem. Võiks ka worldi ja asukoha mainida teemas ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jutuks hea küll' date=' et kuulsus ja rahulolu...kõik on rahapeale väljas, hiljem, kui sul raha nagu muda, siis ma usun sind, kui sa ütled mulle, et oled rohkem kuulsuse peale väljas.[/quote']

 

Mida sa minust tahad?

 

Äkki näitad siin ka oma raha stacki ära. Teaks inimesed milliste bettidega sinu juurde tulla ja usaldaks vähe rohkem. Võiks ka worldi ja asukoha mainida teemas ära.

 

Kui oskasid lugeda siis saad sealt vastuse.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas ta sind warnima peaks? Ta saab sind ainult reportida, kuid sellest ei ole tihtipeale kasu.

 

Kuid kui see sõda siin ükskord otsa ei lõppe, siis saate mõlemad warni.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas na teen su fc'd maha? Lihtsalr mainisin.

Vaata sa ütlesid, et sa pole pikka aega postitanud mu teemasse. Palun vaata ma tegin isegi punase kasti selle ümber millal see pilt on tehtud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis vahet sel millal ta postitas, postituse sisu on palju olulisem...sina siin aina valad õli tulle mats, rahune vahelduseks maha, ning otsustage ära, kes kelle üle lasi.

Mitte siin vaieldes, vaid tõestusmaterjaliga, kui tõestust pole, unustage see 10M ära.

Selline jama mingi underground Fc ja 10M pärast...unbeliveable.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis vahet sel millal ta postitas, postituse sisu on palju olulisem...sina siin aina valad õli tulle mats, rahune vahelduseks maha, ning otsustage ära, kes kelle üle lasi.

Mitte siin vaieldes, vaid tõestusmaterjaliga, kui tõestust pole, unustage see 10M ära.

Selline jama mingi underground Fc ja 10M pärast...unbeliveable.

Mind ei huvita raha!!! Asi on minu jaoks põhimõttes. Mina ei kavatse küll sellisele valetajale järele anda. Kui ta oleks üles tunnistanud selle siis ma poleks teda enam torkinud ka. Aga noh mis sa sitast ikka torgid hakkab haisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pada sõimab katelt, pealegi, ei tõesta te kumbki midagi, kui pole tõendeid või vettpidavaid fakte.

 

Edaspidi vaielge palun PM-is.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LeetFlowersi FC'i kirusid sa ise pikka aega teemal "hostimaks", aga nüüd teed seda ise

25% summast.....

FFS.

 

Hetkel näeb välja lihtsalt nagu easy way do get rich, anna andeks aga nii se tõesti on.

Kui keegi hostidest võtab vastu 100m beti/boti (ei tea kuidas seda kutsutakse) siis 25% sellest on juba 25M - nii, et sa teenid raha isegi siis kui sa sittagi ei tee.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
LeetFlowersi FC'i kirusid sa ise pikka aega teemal "hostimaks", aga nüüd teed seda ise

25% summast.....

FFS.

 

Hetkel näeb välja lihtsalt nagu easy way do get rich, anna andeks aga nii se tõesti on.

Kui keegi hostidest võtab vastu 100m beti/boti (ei tea kuidas seda kutsutakse) siis 25% sellest on juba 25M - nii, et sa teenid raha isegi siis kui sa sittagi ei tee.

erm jah, igal dcl on hosti maks, kui sa seda veel ei teadnud. Mul on %, temal on kindel summa. Kui minu host hostib ning teenib mingi summa siis ta maksab sellest summast 25%, mitte mingit kindlat summat, mis sellel juhul oli 5mil. Minu host saab kasumit, tema host võis kahjumisse langeda. Loodan, et said vastuse.

 

selle asja nimi on 100mil pot või kui bet siis on 200mil pot:D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütlen juba praegu ära, et teil tuleb maksta hosti maksu ehk 25% teie kasumist mille te teenisite. Seda hakkate te aga teisel nädalal maksma, mis annab teile parema võimaluse oma rahahulka kasvatada. Julgen väita, et selline süsteem sobib kõigile.

 

No 2-s nädalas saaks muidu väga kena summa kokku ajada. (ebatõenäoline sinu fc-s) Saan kahe nädalaga kuskil 200m ja 50m hosti maks? No way.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No 2-s nädalas saaks muidu väga kena summa kokku ajada. (ebatõenäoline sinu fc-s) Saan kahe nädalaga kuskil 200m ja 50m hosti maks? No way.

said valesti aru, esimesed 2 nädalat ei pea sa midagi maksma. kolmandast nädalast alates.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kui hakkan maksma kolmandal nädalal, mis vahet seal on kuna. Ikkagist mööda maksud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No kui hakkan maksma kolmandal nädalal, mis vahet seal on kuna. Ikkagist mööda maksud.

 

kui sa arvad, et fc töötab ilma maksudeta siis oled sellest kõigest valest aru saanud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan ka et 25% on ikka ülipalju. Ma saan aru kui on klann kes on ülikaua oma spotis olnud ja aitab sul bille teenida siis võtavad protsendi. Aga hetkel ei näe ma asjal tulevikku. Pealekauba pole sa infot veel ikka lisanud nagu world ja spot. Enne kui hakata nii suurt ettevõtmist tegema nagu populaarne flower game klann tuleb asjad ikka läbi mõelda korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.