Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist, tahtsin küsida, et äkki keegi siit foorumist teab/oskab soovitada mingit praktika kohta, mille teemaks oleks html/css/javascript ehk veebiarendus üldiselt. Ise olen muidu Ametikoolis 2. aastat ja õpin Infotehnoloogiat. Iseseisvalt ja (megavähe koolis) olen õppinud Html'i, CSS'i ja Javascripti alustalad selgeks see tähendab seda, et ma tean mis need tähendavad, oskan teha algelist htmli lehte koos kujundamist CSS'iga ja mingil määral oskan ka JS.

 

 

 

Tegin igavusest Google, Youtube ja Facebooki logod kasutades CSS'i :D. (selle all mõtlengi, et tean baasteadmisi :D)

56954106.png

 

 

 

 

 

 

Aitäh ~ Marek134.

Muudetud liikme Marek134'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida pead silmas 'praktika kohaga'?

Ehita erinevaid veebilehti, katseta uusi süsteeme ja see ongi praktika. Õpi 1 funktsioon ära, proovi kohe järgi ja nii ongi.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Teengi kõike seda jep, aga asi on selles, et ma mõtlen praktika all seda, et saaksin teha seda kõike koos kogenud html/css töötajatega, kuna kooli jaoks on 1-2 kuud praktikat kohustuslik. Muide 1. funktsioon ammu õpitud :D

Muudetud liikme Marek134'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas mina endale "omal ajal" praktikakohta otsisin:

Võta lahti töökuulutuste portaalid, filtreeri välja veebindusega tegelevad ja lihtsalt.. noh... SPÄMMI! Päris tõsiselt kohe,

30% umbes vastavad tagasi (80% nendest 30%-st ütlevad, et ei otsi. 20% annavad proovitöö). Ülejäänud 70% ei vasta tagasigi.

Ühendust võta meili kaudu, sest siis saad sa teha endale maili template'i, kus jutt on piisavalt üldine, et võid sama kirja ka teisele firmale edasi saata.

 

Proovi ära, midagi sul kaotada ei ole. Ühe kaupa ei soovita otsida, otsisin oma esimest praktika kohta nii - viimasel minutil lõpuks leidsin.

 

P.S Samuti, uuri tuttavatelt, issilt, emmelt ja teistelt lähedastelt! Väga palju liigub tööotsi - mis pole otseselt töökuulusteski olemas - läbi tutvuste. Uuri seda asja.

 

Good luck!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eks see tundub ainuke võimalus olevat. Aitäh abi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.