Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Välikõvaketas ja laptop.

Küsimus

Suur mure,

 

 

asi siis selles, et laptopis pole kõvaketast sees ning soovin hakata välikõvaketast kasutama seda n.ö "peakõvakettana."

Tegin kõvaketta NTFS ka ära, kuid Windowsi installides ütleb, et "Disk 0" ning lööb ette errori, et USB'd nagu ei toeta.

 

Kuidas teha see kõvaketas USB toetajaks? Teises arvutis töötab ilusti. USB port peaks nagu korras olema.

 

LÜHIDALT: Windowsi installides ütleb, et väline kõvaketas pole ühendatud.

 

kiirelt kirjutatud tekst, vigu täis

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Suur mure,

 

 

asi siis selles, et laptopis pole kõvaketast sees ning soovin hakata välikõvaketast kasutama seda n.ö "peakõvakettana."

Tegin kõvaketta NTFS ka ära, kuid Windowsi installides ütleb, et "Disk 0" ning lööb ette errori, et USB'd nagu ei toeta.

 

Kuidas teha see kõvaketas USB toetajaks? Teises arvutis töötab ilusti. USB port peaks nagu korras olema.

 

 

Läpakas pole üldse ketast sees? Või on vana ja mittetöötav ketas?

 

 

Anyways, pane see väline järgi mine biosi, määra ta primaryks ja proovi talle windows peale bootida.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Läpakas pole üldse ketast sees? Või on vana ja mittetöötav ketas?

 

 

Anyways, pane see väline järgi mine biosi, määra ta primaryks ja proovi talle windows peale bootida.

 

Vanat ei ole sees. BIOS's ei näitagi mingit kõvaketast lol.

 

Leidsin BIOS't booti alt selle USB Hard Drive seade üles, kuid enterit vajutades ei tee see mdiagi ning kõvaketas suriseb, see tähendab, et USB port peaks töötama.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vanat ei ole sees. BIOS's ei näitagi mingit kõvaketast lol.

 

Leidsin BIOS't booti alt selle USB Hard Drive seade üles, kuid enterit vajutades ei tee see mdiagi ning kõvaketas suriseb, see tähendab, et USB port peaks töötama.

 

 

No siis pane mõne teise arvutiga sellele kettale windows peale ja hakkagi selle välise peal olevat wini kasutama.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kuidas ma saaksin panna sinna, kui ta ei tunnista seda ketast? Kas ma proovin selle ketta teha bootable ja Windows ka peale sinna kaustana?

 

 

Mine lähimasse arvuti poodi ja küsi sealt abi. Las teevad sul ära väikese kopika eest. Mina läbi foorumi sind kahjuks õpetama hakata ei viitsi.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei saa ikkagi aru, kuidas väliketast kasutada peamise kõvaketta asemel... Installimises on Disk 0 Partition 1, kuid next ei saa vajutada.

 

Välikettal on Windows 7 peal.. Ma ei hakka selle pärast nüüd küll raha käima. Ning väliketas on NTFS ja local disk.

 

Googles ka ei leia, et kuidas kasutada välikõvaketast arvutil, kui sul puudub õige kõvaketas arvutist irwirw.

 

Pole selliseid asju BIOS's: http://www.computer-hardware-explained.com/image-files/advanced-tab-bios-settings.jpg -.--.-.-.-.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Buudib ikka USB-pealt? Mis errori ta viskab Disk 0 Partition 1 peal? Peaks saama sealt täpsustada ja näha veateadet. Emaplaat üldse toetab USB pealt bootimist?

 

Googeldades leiab persetäis õpetusi, võta üks ette, proovi järgi ja vaata mis tulemus tuleb, natuke võiks ise ka vaeva näha ;)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Buudib ikka USB-pealt? Mis errori ta viskab Disk 0 Partition 1 peal? Peaks saama sealt täpsustada ja näha veateadet. Emaplaat üldse toetab USB pealt bootimist?

 

Googeldades leiab persetäis õpetusi, võta üks ette, proovi järgi ja vaata mis tulemus tuleb, natuke võiks ise ka vaeva näha ;)

 

Ma terve google läbi surfanud oma probleemidega. No vajutasin F9 ja selectisin USB Hard Drive ning siis lööb sellise "Windows cannot be installed to this disk. Setup does not support configuration of or installation to disks connected through a USB or IEEE 1394 port."

 

 

Ei aita see õpetus. Seda saab kasutada siis, kui sul on arvutis kõvaketas sees ning mingi USB draiv taga.

 

Masendav, mitte ükski õpetus ei aita.

 

// Okey, sain teada, et selline asi pole võimalik.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma terve google läbi surfanud oma probleemidega. No vajutasin F9 ja selectisin USB Hard Drive ning siis lööb sellise "Windows cannot be installed to this disk. Setup does not support configuration of or installation to disks connected through a USB or IEEE 1394 port."

 

 

 

Ei aita see õpetus. Seda saab kasutada siis, kui sul on arvutis kõvaketas sees ning mingi USB draiv taga.

 

Masendav, mitte ükski õpetus ei aita.

 

// Okey, sain teada, et selline asi pole võimalik.

 

 

on küll võimalik, aga selle asemel, et otsida ja süvenenult lugeda postitad sa igalepoole

 

"ei sa nii" "kiire on" "ei vii arvuti poodi" etc teksti.

 

Tegu on väga lihtsa asjaga ja tegelikkuses oled sa kõik vajaliku info juba siit saanud, enda ettevõtmise taha jääb asi sul.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
on küll võimalik, aga selle asemel, et otsida ja süvenenult lugeda postitad sa igalepoole

 

"ei sa nii" "kiire on" "ei vii arvuti poodi" etc teksti.

 

Tegu on väga lihtsa asjaga ja tegelikkuses oled sa kõik vajaliku info juba siit saanud, enda ettevõtmise taha jääb asi sul.

 

BIOS's pole vajalikke asju ja minu ettevõtmise taha jääb asi?

 

 

Teema lukku palun.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel

Kui väline ketas on ka 2,5 tolline, siis saad selle lihtsalt korpusest välja võtta ja läpakasse sisse panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kui väline ketas on ka 2,5 tolline, siis saad selle lihtsalt korpusest välja võtta ja läpakasse sisse panna.

 

Tegelikult ongi, aga kas ikka kõikide väliketaste sisud on samad? Mulle üks spets rääkis ka, et see oleks võimalik, aga ma ei teagi nüüd..

 

Selline: http://www.masticart.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/e/verbatim_store_n_go_usb_3.0_portable_2.5_inch_1_tb_external_hard_disk01.jpg


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel
Tegelikult ongi, aga kas ikka kõikide väliketaste sisud on samad? Mulle üks spets rääkis ka, et see oleks võimalik, aga ma ei teagi nüüd..

 

Selline: http://www.masticart.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/e/verbatim_store_n_go_usb_3.0_portable_2.5_inch_1_tb_external_hard_disk01.jpg

 

Ma ei oska ju pildi pealt öelda sulle. Ütle mõõtmed vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

 

See on see, kuidas installida välikõvakettalt Windowsi. See on kerge, aga ma tahan kasutusele võtta välikõvaketta sisemise asemel.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tegelikult ongi, aga kas ikka kõikide väliketaste sisud on samad? Mulle üks spets rääkis ka, et see oleks võimalik, aga ma ei teagi nüüd..

 

Selline: http://www.masticart.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/e/verbatim_store_n_go_usb_3.0_portable_2.5_inch_1_tb_external_hard_disk01.jpg

 

Mul suri läpaka ketas, ostsin väliketta(kuna väliketas oli odavam, kui tava läpaka kõvakas. Miks???). Lammutasin karbikese lahti, võtsin ketta välja ning pistsin läpakale sisse. Sinu spetsi jutt on tõsi, kui ketas on väike(2.5), siis ta sobib läpakale. Standard serial-ata ketas. Ainuke mure, mis tekib sellise protsessiga - väliketta garantii ei kehti ...

 

Pildil näha mu vana läpaka ketas.

Pilt:

IMGP0870.JPG

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.