Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Abi amxbansiga!

Soovitatud postitused

Külaline olari9

Tere, mul väikene probleem amxbansiga. Amxbans on tõmmatud vene saidilt, iseenesest näeb ta korralikum välja ja seda on ka natukene lihtsam kasutada. Mul tekkis väikene probleem sellega, keegi oskaks aidata?

L 01/06/2013 - 15:34:46: [amxbans_core.amxx] [AMXBans] Query failed!

L 01/06/2013 - 15:34:46: [amxbans_core.amxx] [AMXBans] Message: Unknown column 'ads.custom_password' in 'field list' (1054)

L 01/06/2013 - 15:34:46: [amxbans_core.amxx] [AMXBans] Query statement: SELECT `aa`.`steamid`, `ads`.`custom_password`, `ads`.`custom_flags`, `aa`.`flags`, `aa`.`nickname`, `ads`.`custom_flags`, `ads`.`use_static_bantime` FROM `bandr_amxadmins` AS `aa`, `bandr_admins_servers` AS `ads`, `bandr_serverinfo` AS `si` WHERE ((`ads`.`admin_id` = `aa`.`id`) AND (`ads`.`server_id` = `si`.Menu item 17 added to Menus Fron

 

http://www.upload.ee/files/2962266/amxbans_core.sma.html

sql andmed on asendatud fake vastu.

Igatahes tänud abilistele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Zajebis.

Miks ma pean alati kulutama närve nädalate jooksul selle peale, et ma pean tantsima pea peal, et mingeid vastuseid alati saada?

See umbes nagu ühes kommuunis oli, ignoreeriti ignoreeriti ja kui ma hakkasin sõimama kõiki, sain ma automaatselt vastuse ära, et ma vait jääksin

Kas ma saaksin palun kellegilt vastuse? Mul tõesti puudub mingisugune tahtmine hakata oma närve kulutama ühe vastuse puhul. Oleksin väga tänulik, kui see vastus tekiks siia lähi nädalatel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugemine / googeldamine on ka raske, vist.

Mida võiks küll tähendada Message: Unknown column 'ads.custom_password' in 'field list' (1054) ?

See tähendab, et struktuuris puudub ads.custom_password.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Nägid, polnudki vastuse andmine nii raske. Ok iroonia irooniaks, tänud sellegi eest :D.

Struktuuris, nagu sql struktuuris vms? Aga kuidas saab see nii olla, kui amxbans web ja plugin versioonid ühtivad ja on tõmmatud ühest ja samast asukohast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No j2relikult on see moditud versiooni autor veits endal seda amxbansi muutnud ja ei ole installi selliseid tabeleid nagu "ads.custom_password" sisse kirjutanud. Oleks koos nt. mysql databaasi struktuuri kaasa saanud, ei oleks seda viga. T6mba http://www.hlxbans.net/ korralik amxbans, mis t66tab ja ole rahulik, mis sa raiskad oma n2rve.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Ma reaalselt otsisin sellist amxbansi, kus oli see värgeldus sisse ehitatud, et vajutad oma banni peale ja seal tuleb sms informatsioon. Kirjade järgi oli seal olemas, sellepärast ma ka tahtsin seda amxbansi. Aga jah, tänud siiski :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Nii ok, ei hakka uut teemat tegema.

Probleem järgmine:

Bannimisel ei teki bannid amxbansi, tee mis tahad, nad lihtsalt ei teki sinna. Adminid laetakse ilusasti amxbansist ära ja värke särke. Võin teile anda oma logid ja absull kõik. Kes aitavad, tänud neile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Korralikult ikka.

Ainuke asi mis ma näiteks tegin oli siis, et ma vahetasin amx_ssban'is ära commandi amx_ssban amx_ban vastu ja amxbans_main selles amx_ssban vastu selle commandikese. amx_ban kirjutades näitab ka, et amxbans support on olemas.

Usage: amx_ban [reason] - Ban with snapshots! (AmxBans)

Pealegi adminid ju ka laetakse amxbansist, lihtsalt mingil põhjusel ei laeta neid banne amxbansi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ega cvar paigast ple? 3 peaks olema.

amx_banshot_type 1=ban by steam id | 2=ban by ip | 3=ban using amx_bans system | 4=Dont ban just take SS (default is 1)


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Nii, seda ma pole uurinud. Eks üldjuhul ongi need pisiasjad, mis märkamata jäävad. Aga uurin järgi esimesel võimalusel, et mis mul seal on. Igatahes tänud!

EDIT:

g_DelaySS = register_cvar("amx_ssdelay", "0.1") // Delay between snapshots (Def.: 1.0)

g_DelayBan = register_cvar("amx_bandelay", "0.2") // Delay before ban is done (Def.: 10.0)

g_SnapShot = register_cvar("amx_ssnumber", "1") // Number of snapshots to take (Def.: 3)

g_UnbanURL = register_cvar("amx_website", "www.bull3t.eu") // Unban request site (Def.: "www.yoursite.com")

g_MsgType = register_cvar("amx_msg_type", "3") // 1- chat | 2- hud | 3- chat+hud (Def.: 3)

Ainukesed cvarid, mis seal on.

#define AMXBANS 1 // Set this to 1 to enable AmxBans support. (Uses amx_ban [reason])

Üleval pool on selline asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Nii ma leidsin väikese uue asja.

Amx_banmenu , kui sealt bannida läheb ban amxbansi.

kasutades amx_ban commandit ei juhtu mitte kui midagi.

amxbans_main.amxx'is ei saa asi olla, sest reinstallitud 2 korda originaalile (just in case).

Help ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.