Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Army Assault 2

Soovitatud postitused

ARMA_2.jpg

 

Tervist mängurid!

 

Tahaksin teada teie käest, kui paljud mängivad ARMA 2'te?

Idee selles, et mul on plaanis luua omaenda üksus millega hakata online game mängima. Seoses sellega oleks vaja mul rühma sõdureid kes suudavad kuuletuda kõrgemale auastmele ja samas suudavad kaitsta alati oma jaokaaslaste seljatagust. Olen ise osalenud väga paljudes erinevates rühmades nii, et seda ei pea kartma, et ma midagi ei oskaks.

 

Natuke endast.

Minu nimi on Siim ja ma olen 18 aastane. ARMA't olen mänginud päris kaua. Täpselt öelda ei oska. Ise olen muidu enamuse ajast olnud täpsuslaskur.

Reaalselt olen kaitseliitlane, seega ma olen militaareluga väga hästi kursis ja tean kuidas olukordades käituda.

 

Mida ma täselt tegema hakkan oma rühmaga?

 

Plaanis on hakata läbi viima erinevaid treeninguid ja õppuseid, et näha kui palju keegi midagi oskab. Seejärel on kergem paigutada mehi omadele kohtadele. Kui ütlete kus erialal olete kõige rohkem mänginud, siis on kergem panna paika teid üksuses.

 

Hiljem kunagi on plaanis osaleda ka PVP sõdadel, et saada ka kogemust mängija vastu sõdides.

 

Kodulehekülg

 

Kodulehekülge hetkel veel kahjuks ei ole kuid ma juba tegelen sellega. Hiljem lisan selle ka siia teema alla.

 

Kontakt

 

Küsige seda PM'ina kui soovite tulla üksusesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.