Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HTC Desire display katki

Soovitatud postitused

Põhimõtteliselt on selline lugu, et telefoni ekraanil on nagu seespool mõra ning ilmselt immitseb selle vahelt mingisugust vedelikku, mis vaikselt katab juba tervet ekraani. Arvatavasti tekkis mõra kokkupuutest maapinnaga. Küsimus on nüüd selles, et kas kellegil on aimu, kui palju selle parandus maksaks või millega täpselt tegu on. Algul oli ekraan õrnalt roosakas ning hommikul ärgates oli see juba kõvasti tumedam ning aina tumedamaks ning laiemaks see läheb. Lillakas-must värvus.

 

Pildid on lisatud manusesse

NB! Mõra on seespool ekraani mitte pealispinnal, sest näpuga üle ekraani tõmmates mõra tunda ei ole.

IMG_20130101_160225.jpg

IMG_20130101_160303.jpg


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal läks HTC Wildfire S ekraan katki.

 

Kui läheb katki see touch screen siis on mõtekam uus telefon osta. Kui on ainult see ekraan katki, siis saab parandada.

Endal läks ainult ekraan katki ja selle parandus läks 60 eur.

Telefon töötas, aga vahepeal ei saanud nagu puudutustest aru. Tuli välja emaplaat oli katki mille parandus oleks 250 eur (telefoni said 150 euro eest).

 

Ehk siis vastus su küsimusele: Kui ainult ekraanis mõra sees, peaks olema umbes 60 eur. Kui on see touch receiver vms katki, osta uus telefon.

 

http://www.raalimeistrid.ee/ - seal oli 60 eur, teistes öeldi mulle, et oleks üle saja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegelikult see mõra mõraks, selle saaks vajadusel likvideerida, aga ma mõtlen, et see lilla crap seal kuidagi ka kahjustab ja sellest lahtisaamine maksab ka veel ju?

Muudetud liikme Derek'i poolt

Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult see mõra mõraks, selle saaks vajadusel likvideerida, aga ma mõtlen, et see lilla crap seal kuidagi ka kahjustab ja sellest lahtisaamine maksab ka veel ju?

 

No tee telefon ise lahti või lase kellegil lahti teha, kui liiga kaua ootab rikub ära ka veel. Vedelik ei usu väga, et on, aga idk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nüüdseks on ekraan üleni kaetud selle lillaga ning mitte midagi ei ole näha. Ma ei usu, et ta on nagu selline vedelik nagu on vesi, mis seal all voolaks. See on pigem nagu selline paks tint, mis koguaeg suureneb vms. Raske seletada, aga viin kuskile teenindusse


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.