Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid

Küsimus

Mul kaks probleemi siis:

1. Kui ma internetist tõmban näiteks cs installerit jne... siis jääb lihtsalt poole tõmbamise pealt seisma ning edasi ei tõmba. kui keegi teab lahendust palun anda teada..

2. Arvuti teeb lambist restarte. lugesin teemasid vaatasin et äkki puhastamises asi puhastasin arvuti ära ikka teeb edasi restarte keegi teab mille viga? msn all, pm või kirjutage siia, kui teab. paluks mitte ot... Tänan! :blush:


Msn: ON ja Jääb!! [email:3v6ecpii]notavabile@htomail.com[/email:3v6ecpii]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Hmm, CS'i proovi kuskilt mujalt tõmmata ? Arvuti võta lahti ja puhasta, kui oskad, aga üks probleem võib olla selline, mul on sõbral nii. Kas sul on arvuti põrandal, või millegi peal ? Kui on arvuti põrandal, ja kui kiirelt selle põranda peal liikuda vms. hakkab arvuti ka tegema resasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
teisele küsimusele: viirusetõrje on ikka olemas?oled viirusetõrjega üle ka lasknud?

äkki sul on pantud restart temperature mingile kraadile?

 

olen kyll yle lasknud viirusetõrjega, kust ma seda restart temp vaadata saan?

 

Hmm, CS'i proovi kuskilt mujalt tõmmata ? Arvuti võta lahti ja puhasta, kui oskad, aga üks probleem võib olla selline, mul on sõbral nii. Kas sul on arvuti põrandal, või millegi peal ? Kui on arvuti põrandal, ja kui kiirelt selle põranda peal liikuda vms. hakkab arvuti ka tegema resasi.

 

on aluse peal :S, ära puhastanud nii. mul absoluutselt kõige nii ykskõik kust tõmban..


Msn: ON ja Jääb!! [email:3v6ecpii]notavabile@htomail.com[/email:3v6ecpii]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

arvuti 5-6 a vana ja pel kordagi veel paranduses olnud, ülekuumenemine jh vast aga sai ära puhastatud tolmust :S. paluks veel nõuandeid

 

ei ole enam suht paar päeva enam restarte teinud *sülitab 3 korda yle vasaku õla*


Msn: ON ja Jääb!! [email:3v6ecpii]notavabile@htomail.com[/email:3v6ecpii]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas sul arvuti teeb restardi või viskab kinni?? Kui viskab kinni siis tee arvuti lahti ja tõmba tolmuimejaga arvuti tolmust tühjaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See kas tõmbamine jääb poolikuks vms see võib sõltuda ka sinu internetiühenduse kiirusest..näiteks kui sul on veidi aeglasem ühendus ja tõmbad mingit asja siis võib ühendus serveriga poole pealt katkeda ja edasi enam ei tõmba. Aga jh tõmbamiseks Firefox või Flashget või muu taoline programm...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.