Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Miks arvuti ei k2ivitu yhe nupu vajutusega?

Soovitatud postitused

Tere Probleem on selles, et mul ei k2ivitu arvuti yhe vajutusega ehk pilt ei tule ette, pean toite juhtme 2 korda tagant 2ra v6tma ja siis alles tuleb pilt ette mingi 1-2 n2dalat olnud see jama vahetasin hiljuti toiteploki ja videokaardi 2ra aga ikka ei l2he t66le?!? wtf keegi help?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Toiteploki vool vähe või siis jep, emaplaat läbi. Emaplaat hakkab niimoodi jupsima.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal on selline jama, et kui hommikul toas ikka külm on siis nupu vajutusega läheb ilusti tööle, aga pilti ette ei viska. Lasen siis mõned minutit niimoodi olla ja peale restarti tõmbab pildi ette. Kui on tuba ikka soe siis viskab kohe ilusti. Ei tea kas äkki on sul ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli sama värk enda PC-ga, lihtsalt lampi enam käima ei läinud, toitekas viga polnud ja ise kahtlustasin mobot.

Hiljem kunagi proovides läks käima ilusti ja probleeme polnud, muidugi müüsin kiirelt maha, sest poolvigast mobot pole mõtet ju hoida. Vea põhjust välja ei selgitanudki, aga arvatavasti oli see mingi külma tõttu või siis niiskus jms, igatahes mingil veidral põhjusel tööle ei saanud.

 

Samas kui keegi oskab täpselt öelda, mis selle nähtuse nimi on, siis võiks mind ka harida.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.