Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sooviks tasuta serverit või aitaks ehitisi ehitada!

Soovitatud postitused

Tere,

 

Olen üsna kaua minecrafti mänginud ja nüüd on tekkinud soov ise server leiutada,äkki saate aidata mind sellest poolest.

 

Serveri annetamine:

 

Pole ise osav serveri leiutaja,aga äkki on kellegil server seisma jäänud või ei viitsi ise mängida enam ja server alles jäänud? Kui jah anna teada,äkki soovid mulle seda annetada(ei laseks kunagi serverit põhja).Olen mitmes mängus omanik olnud ja alati kõik mind kiitnud :) Kui keegi oskab mulle väga hästi selgeks teha kuidas TASUTA serverit teha,oleksin ka tänulik.

 

 

Abistamine teistes serverites:

 

 

Olen üsna hea ehitaja,olen valmistanud ühes serveris 5 tärni hotelli,rongijaama ja siis ka spawni.

VÄGA sooviks abistada! Võin jagada ka häid ideid.

 

Ma loodan,et on selliseid kellel pole enam serverit tarvis ja sooviksid mulle seda annetada ! :)

 

Kui on küsimusi,siis kommenteerige.

 

Ette tänades,

 

Martsijanes


Solomon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See tuleb siis, kui sa kasutad cracked Minecraft klienti, server on aga no-cracked mängijatele. Serveri failidest ava "server"-i fail, ning muuda online-mode=true pealt online-mode=false peale.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bukkit server on hamachist parem

 

Sa saad teha bukkit serveri koos hamachiga v avad enda pordid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bukkit server on hamachist parem, aga ainus probleem on, et tuleb portforwardida, arvuti peab koguaeg lahti olema jms. Hostitud on muidu parem.

 

Bukkit on Minecraft serveri taskvara, mis võimaldab erinevaid lisasid. Hamachi on programm, millega saad connectida teise arvutiga/serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.