Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

videokaart puha pa*k. 2gb ram, vähe. Halva ostu tegid järelikult.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mine vaata sinna lehele: http://www.mynameiscraig.com/gaming/rates-guide/, pane oma arvuti järgi rated paika.

 

Võibolla aitab ka see, ei ole kindel:

[spoiler=Koodid]

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

ex_interp 0.01 (Kui sul ei jää see alles peale CSi kinni panekut setingutesse siis loo oma cstrike kausta selline file nagu userconfig.cfg ja lisa sinna see kood (copy desktopile config.cfg, tühjenda see, muuda nimi, tõsta tagasi.)

cl_rate 25000

rate 25000

cl_cmdbackup 3

cl_resend 24

 

 

 

 

videokaart puha pa*k. 2gb ram, vähe. Halva ostu tegid järelikult.

 

Counter-Strike 1.6 jaoks on isegi 520mb ram piisav. Mul endal on ka 2gb ram ja 2.1ghz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Csi peaks ikka 100 fps ära jooksma , mul sõbral juba jookseb bf 2 jne välja lebolt . tal mingi 2.2 - 2.3 ghz , intel graafika kaart , 4 gb

ram.

Kui ma ostaks nt rami juurde siis läheksid mängud ka kiiremaks?

Ega operatiivmälu ei kiirenda mänge.. Ta lihtsalt võimaldab näiteks rohkem mänge samal ajal joosta. Aga jah, probleem videokaardis sul, või rated väga paigast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.