Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arvuti uuendamine

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei

 

Selline idee tekkis, kuna praegu jõulud ja mul sünnipäev, siis ma saaks kokku mingi 120€ ning kavatsen arvutit uuendada, kuna praegune on suht saast.

  • Protsessor: Athlon x3 450 @ 3.20Ghz
  • Videokaart: Ati Radeon HD 5570 - suht crap
  • 4GB ram

 

Et siis, protsessori socket on AM3 ja videokaart on PCI-E. Videokaardi w mahukust ma ei tea, kuid protsessoril on 95w. Toiteplokk on ise 500w.

Kui keegi ütleks, kust ma saaks öelda ka emaplaadi mudeli, siis jagage retsepti.

Soovin ise praegu 120€ eest soetada endale 95w-se AMD FX seeria protesessori, kuna see on praegu vist ainuke hea valik sellele Emaplaadile. Jagage siis häid FX protsossoreid ja milline on neist parim.

Videokaardi sooviks pärast poolde juurde osta, kuna praegune on päris saast. Nende settingutega saan Far Cry 3 low peal mängida @ 1280x1040. Fps selline 30, vahepeal 15. Et kui uus protsessor peale, kas ta siis võimaldaks rohkem seda? Või tähtsam on praegu videokaart? Aitäh. Peale selle, sooviks uuele protsessorile ka uut jahutust, cheerige seda ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Prose hea ? :D:D Athlon x3, cache nii vähe :D 50€ saab kätte juustu. Ega need Ghz ei loe.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mhm, prosest jääb väheks juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma proovisin OC-da. Mul sitt emaplaat, sellega ei saa. Ma parem ostan uue proseeee. Siis on parem internetis surfata.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See prose läheb phenom x4 B50'ks kui unlockida. Prosel pole hädal midagi, videokaart on see mis piirab. Ostad selle raha eest video (120€ eest saab heal juhul juba gtx 560 ti kätte) ja saad mängida juba kõike mida hing ihaldab.

 

Aga kui tahad tõesti nii väga proset uuendada siis võta juba mingi inteli i5 või midagi sarnast. Muidu sa lihtsalt ei näe mingit vahet.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See prose läheb phenom x4 B50'ks kui unlockida. Prosel pole hädal midagi, videokaart on see mis piirab. Ostad selle raha eest video (120€ eest saab heal juhul juba gtx 560 ti kätte) ja saad mängida juba kõike mida hing ihaldab.

 

Aga kui tahad tõesti nii väga proset uuendada siis võta juba mingi inteli i5 või midagi sarnast. Muidu sa lihtsalt ei näe mingit vahet.

Ta ei saa i5 võtta, socket on AM3 tal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mis siis võtta parem Videokaart? Ma ei saa seda unlockida, ei lase. Kuidagi võibolla teisele emaplaadile korra pannes saab. Soovitage siis videoid kuni 130€. PCI-E-ga peab ühilduma seljuhul.

 

Muideks praegu, saan ma ka mängida kõike mida soovid, ainult seda low graafikal, näiteks Far Cry 3. Reso on küll 1280x1040. Sooviks ikka meediumil. Kumma ma siis ennem võtaks?

 

Ise kaalun seda: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/PCI-E/Asus-ASUS-ENGTX550-GeForce-GTX-550-Ti-DC-1GB-DDR5-192-Bit-HDMI-2xDVI-BOX-165295

Kuna tol on 192bit, mis tähendab, et see on märksa kiirem, kui teised 128bit-ised. Jahuti on ka peal normaalne, overglockida saab ka veits.

Kusjuures, praegune 5570 on glockid täiesti põhja lastud.

 

Või siis investeerida rohkem ja võtta veel kiirem plaat? http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/PCI-E/GIGABYTE-GV-R785OC-1GD-Radeon-HD-7850-PCI-E-30-1GB-GDDR5-256-bit-Core-975-MHz-185919

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

V6imsama kaarti vaatad siis vaata, et sul oleks ka 6-pin kaabel toidekal, kuna m6ni videokaart v6ib eraldi toidet tahta.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See 7850 on hetkel parim bang for buck videokaart.

 

Ta ei saa i5 võtta, socket on AM3 tal.

 

Olen teadlik, mõte oli selles et vahetab siis juba emaplaadi ka ära kuna niisama ta erilist võitu ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aga visake mingied kaarte. Toiteblokk peab ka muidugi ära vedama, 500w-ne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.