Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaja abi arvuti komplekteerimises

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Oleks soov soetada endale uus arvuti, hinnaklassi poolest peaks jääma sinna 600€ kanti, mõistlikus piires võib loomulikult ka üle minna. Arvuti paneks kokku ise. Vaja oleks siis ainult kasti ennast, klaviatuuri, hiirt ja muud sellist pole vaja. Olemas on ka DVD/CD rom. Arvutit kasutaks mängimiseks ja väikest viisi videotöötlemiseks/recordimiseks.

Kõik soovitused ja pakkumised on teretulnud. Kui soovitate midagi, siis öelge kindlasti ka miks just see jupp. Arvuti ei tohiks olla väga mürarikas, ning oleks soov nautida ka uuemaid mänge nii hea graafika/fps peal kui võimalik. Kuna ise midagi juppidest ei tea ja kiiret pole, ootan kindlasti ära mitu arvamust ja üritan leida just endale sobiva komplekti.

Tuhk.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

clipboard_upped.png

 

EDIT: Sorri, ei pannud videotöötlemist tähele. Siis võiks kuidagi ikka mingi 660 kaardi NVidialt ikka välja pigistada, see CUDA neil ikka aitab täitsa korralikult.

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Keegi hinnata oskab seda?

Ning kas saaksid anda juppide lingid?

Mul on muidugi endal praegu 2x 2gb RAM-i ja mingi 300GB kõvaketas, millest on siiamaani piisanud.

VArsti saan saata mudelid ka täpsemad .

 

Pakuti välja ka selline asi, küll üle 100€ kallim kui arvasin, aga siiski, asi oleks üpris magus :P

 

Minu versioon oleks siis selline:

 

 

Protsessor: Intel Core i5 3470 Neli tuuma, piisavalt võimas ja tulevikukindel, rohkem polegi lisada midagi.

Emaplaat: Asrock H77 PRO4-M mATX H77 chipset, tulevikukindel, kõik vajalik olemas, toetab CrossFiret ja SLId.

Mälud: Corsair Vengeance Red 2x4gb Kvaliteetsed, 5a garantiiga kiired mälud.

Videokaart: Sapphire Radeon HD7950 3gb Väga võimas ja tulevikukindel kaart ka kõrgetel resolutsioonidel, hea hind hetkel.

Kõvaketas: Toshiba 500gb 7200rpm 7200 rpm, rohkem polegi midagi lisada.

Toiteplokk: SeaSonic S12II Series 520W 85+ Kvaliteetne plokk tuntud tootjalt.

Korpus: GF ATX-1331B USB3 Korraliku välimusega korpus, USB3 esipaneelil, hea hind.

Protsessori jahuti: Cooler Master Hyper 212EVO Vaikne, heade jahutusomadustega.

 

Siis on veel võimalus vahetada videokaarti, sellise eluka vastu: Sapphire Radeon HD7850 , oskab keegi hinnata*?

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.