Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

◄ ESTLANDIA || Rollimäng/Survival || 1.4.7 ►

Soovitatud postitused

VIP

Väga ebameeldiv meeskond teil serverisse valitud. Debiilsemaid annab ikka otsida. Server kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga ebameeldiv meeskond teil serverisse valitud. Debiilsemaid annab ikka otsida. Server kinni.

 

Nähes teie teravat kirjavahetust shoutboxis, (UnStone ja Byss)

Asja oleks saanud ka leebemalt võtta, kui oleksid saatnud mulle näiteks detailse privaatsõnumi (mis Te tahate, mida ma saan, mida saate Teie jne.

Tulid pakkuma ühinemist Faustiga, shoutboxis, foorumi avalehel, mida meie admin reklaamiks pidas.

 

Ja debiilikuid ma ka juhtkonda ei vali, nagu sa mainisid.

Kõik on 16+ (v.a 1 moderaator), admin kellega sa rääkisid on täisealine.

Jah, ta läks närvi, mõnes mõttes oli see õigustatud.

Aga tänud pakkumast, jäime oma seisukohale kindlaks, Faustiga ühinemist ei toimu

ning nüüdseks vist asi lahenenud.(?)


sigpic6270961.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle nädala laupäeval ehk 9.02, on toimumas Paadiralli & Aardejaht!

Rohkem informatsiooni leiate Estlandia foorumist http://estlandia.net/showthread.php?tid=150

 

Hea server! Pelama!

Muudetud liikme FastWave'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiksid serveri ära parandada (rääkida ei saa) ning PvP arenal /login commandi ära lubada, kuna päris paljud (ka mina) oleme pvp arenal lõksus.

Pvp areenal ei ole mingit viga... see et logida ei saa, see on meelega pantud nii,sest eelmises mapis logiti pvps liiga palju välja v6itluste ajal... ja meil selline reegel et kui logid v6itluse ajal välja, su asjad kaovad, et mingeid probleeme ei tuleks et v6tame mingid valed asjad ära,panime selle nii...meil on ka enda foorum kust saab sellest teatada ;)

 

Päikest!


Nope nope nope..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.