Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:comb 111 acc

Soovitatud postitused

müün siis combat 111 accounti, nimeks crash313.

statsid: tdeldudstatsjs2.jpg

No reqs pilt:nobankpinka9.th.jpg

questide pilte ei viitsi töötlema hakata, accountil on 186QP ja olemas on barrows gloved. Accountil EI OLE ei fire capet ega torsot. Invis on umbes 8m eest p2p asju(Dsq,dskirt,dh set, whip, obby shield,obby cape, 2.5m sula, 600 naturet jne.) muidu pank suht tühi. INVIPILT -> invpicrw6.th.jpg

Loomulikult saab ostmisel kaasa panga pini juhul kui see ei jõua maha minna.

NAERUVÄÄRSEID PAKKUMISI palun mitte teha, kuna tegemist on tõsise müügi/ostutehinguga seega, need kes üritavad ebaausal teel seda kasutajat endale saada hoidku heaga kaugust.

Mind saab kätte msnil: [email:298mciux]Turbo564@hotmail.com[/email:298mciux]

P.S! Müün ainult EEK-ide eest, ei soovi sole ega rs raha

Jah see kasutaja on minu poolt müügis ka teises rs2foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas keegi teab mis on selle msni omaniku fooruminimi? [email:1473oeiv]colerboys@hotmail.com[/email:1473oeiv]. Nimelt süüdistab ta mind scammimises kuigi tegi mulle nö."tehingust pilti" kuigi see oli kõigest ankeet ja nüüd väidab et andis mu menti, tahaks sellele vennale öelda paar asja selle mendi kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi teab mis on selle msni omaniku fooruminimi? [email:2bunaifk]colerboys@hotmail.com[/email:2bunaifk]. Nimelt süüdistab ta mind scammimises kuigi tegi mulle nö."tehingust pilti" kuigi see oli kõigest ankeet ja nüüd väidab et andis mu menti, tahaks sellele vennale öelda paar asja selle mendi kohta.

 

Tüüp on kade lihtsalt. :D

Tundub olevat tuttav msn, teatan kui mingit infi saan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.