Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Probleem on siis selles, et ei tea mina kes sellega tegeleb, aga see pole esimene kord kui nii juhtub.

Minu probleem on siis selles, et minu teema pannakse lukku ja ma isegi ei tea mille eest ?!

Endaarust pole nagu mingeid probleeme, aga lihtsalt pannakse lukku ilma teavitamata mida ma valesti tegin.

Kas ma pean olema selgeltnägija või mai tea mis imevõimeid mul vaja on, et ma peaks mõistma inimest läbi interneti, ilma et ma isegi teaks kes seda tegi, ja uue teema korrektselt tegema.

Kogu jutt lügidalt:

Kui te panete teema lukku , siis PALUN ANDKE MÄRKU KA MIS ON VALESTI !!

 

Edit : Varem oli selline keiss, et tegin teema ja see pandi lukku, tegin uue täites kõiki reegleid enda teada ja uuesti lukus(teine teema ja admin kirjutas ainult järgmise lause "Palun loe reegleid". KAS TÕESTI ON RASKE KIRJUTADA SELLE LAUSE ASEMEL MIS ON VALESTI ?????????

Muudetud liikme j6uluvana'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui midagi on valesti, palun andke märku PM-i kaudu :)

 

Aitan alati, kui online olen :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kas keegi informeeriks mind, mida ma jätsin tegemata, või mida ma tegin valesti selles teemas, et see lukus on :

http://vahvel.net/showthread.php?156179-O-1-kuu-pin-19m

 

Kui see on kellegi "hullu" reeglite täielikkuse taga ajamine, siis mul peaks olema õigus avaldada oma nime ainult isikule, kellega ma äri teen.

Või siis on viga see, et mul on e-maili taga "-", msn=e-mail , milleks kirjutada sama asja topelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellejaoks vast ei pea teemat alustama, neid pinsellereid on iga nurgapeal :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No ma pidin teema tegema, et leida kedagi, kes müüks mulle odavamalt kui need tavalised pinsellerid, kes küsivad kõrget hinda.

Reeglite all pole ka kirjas, et mitte teha teemat.

Saan aru küll mida sa mõtled, aga siiski miks ma ei või uut teemat teha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võid, pole poole sõnaga isegi maininud, et ei tohi, ma lihtsalt ütlesin, et ma ei näe sellel mõtet.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sinu asi on enne teema tegemist tutvuda reeglitega ning etiketiga, kui seda pole teinud siis on meil õigus ilma ette teatamata teema sulgeda ning te (mõtlen kõiki lohakaid etiketi täitjaid) pole oodatud rs turule.

 

P2P alafoorumi reeglid ja etikett: http://vahvel.net/showthread.php?133982-Alafoorumi-Membership-Reeglid-ning-Etikett!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Etikett - kohustuslik täielikult täita! Kui pole täidetud teema algatamisel siis teema suletakse!

 

Ja see tuleb täita korralikult.Arvan, et selles on probleem.

 

 

Sannu jõudis ennem:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu asi on enne teema tegemist tutvuda reeglitega ning etiketiga, kui seda pole teinud siis on meil õigus ilma ette teatamata teema sulgeda ning te (mõtlen kõiki lohakaid etiketi täitjaid) pole oodatud rs turule.

 

P2P alafoorumi reeglid ja etikett: http://vahvel.net/showthread.php?133982-Alafoorumi-Membership-Reeglid-ning-Etikett!

 

 

Enamus ei loe nagunii seda etiketti, nagu ei tea paljud meie riigis enda kohustusi/õigusi ;)

 

Selles suhtes, et mis tunne sul oleks, kui mendid teeksid 3-4x järjest trahvi ja ei ütle ka mille eest.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enamus ei loe nagunii seda etiketti, nagu ei tea paljud meie riigis enda kohustusi/õigusi ;)

 

Selles suhtes, et mis tunne sul oleks, kui mendid teeksid 3-4x järjest trahvi ja ei ütle ka mille eest.

 

No kui ma tookord postitasin usinalt teemadesse, et etikett korda teha või lisa pilte jne siis oli probleem ning kui nüüd panen laksult teema kinni siis ka probleem. Võta kinni siis mis ma tegema peaksin. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.