Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Range pure, CB 81, Range 94!

Soovitatud postitused

VIP

Müüa siis combat 81 range pure.

Statside pilt :

07%20dets%2021%20-%2017.57.00.png

 

Recide/panga pini pilt:

no%20rec2.jpg

 

Pangas on Ranger Bootsid ^^

Kuna mina ei müü, siis pole minuga mõtet ühendust võtta.

Ühendust saate msni kaudu : [email:252o1f8l]kappvend@hotmail.com[/email:252o1f8l]

Hinnaks on siis 10 M.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SCAMMER

 

Tahad tõestust, postitan need hiljem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
SCAMMER

 

Tahad tõestust, postitan need hiljem.

 

Lukustage tõesti see teema , kui kappvend on scammer!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem oled sina scammer, sest kes ikka teeks sõpradele teemasid. Ega see ainus teema sul pole, kus sõbra accounti müüd - neid sul siin veelgi. Lõpeta ära oma undercoveritega scamm. :mad:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Pigem oled sina scammer, sest kes ikka teeks sõpradele teemasid. Ega see ainus teema sul pole, kus sõbra accounti müüd - neid sul siin veelgi. Lõpeta ära oma undercoveritega scamm. :mad:

 

Näita palun tõestust kus mina oma msniga sind scammin? Nu vot , sõber pidi saama 2m tüübilt kui aitab maha myya. Ja siis sõber ütles et annab mlle 400k vms kui aitan maha müüa.

 

Minu msn on: [email:2dcacmm4]margen336@hotmail.com[/email:2dcacmm4]

 

Nii et ära aja mingit jama siin!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Margen? Mingi gravedyggeri esimene omanik? No, kui sina ei scamminud, siis palun väga, ütle oma sõbra elukoht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Margen? Mingi gravedyggeri esimene omanik? No, kui sina ei scamminud, siis palun väga, ütle oma sõbra elukoht.

 

Gravedygger pole ammu juba minu oma

Ja elukohta ma ei tea kuna ta pole sõbra ilr sõber , Mingi vahest käib #menu chatis ja msnis. Ja miks sa siis üldsegi MMi ei kasutanud?? Proovid nüüd kõike minu kaela ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banni pole vaja, sest tõestust ju otsest ei ole, et tema üle lasi. Jäägu see su viimaseks teemaks, kus kellegi teise chari müüd.

 

EDIT: elukohta tahan ikka!

 

EDIT:: ummmlikexs7.png

 

Tema sind küll teab, kuidas sina teda ei tea? Seega elukoha ja telefoni peaksid talt saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
se seven on scammer koos oxfordiga , tahtsid sõpra scammida aga oxford oli nii kaval ,et v6ttis papi omakätte ja läks convost minema s6ber ei saand pilti ka teha ,et tema oli ,sest windows messengeri kasutas -.-

 

Rofl? Mul isegi msn logid olemas, kus ma ütlesin, et kui recoverymine accepted tuleb saab ta raha. Siis pidin ära minema ja hiljem oli mulle pminud postkasti scammer jne ja siis ütles Soul mulle, et ta ei saanud accepted. Ja samuti oli see l00m mind blockinud kuna teda msnis polnud enam, ka Souli msnis mitte... Ja pealegi sul ei maksa mitut kasutajat teha, Parm, StrongOne!


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.