Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan: Firekeep teenust, vaata sisse

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Palju sa maksaksid.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst tore scammer on, ütlesin et kasutame MM, ma annan selle guthani väärtuse MMi kätte, ja panen enda range asjad peale, sina annad nende väärtuse MMi kätte, ja mis siis sai, hakkas scammeriks sõimama :D T*ra kui loll saab üks inimene olla?


26580998cl2.jpg

 

 

Jadi peal sain surma ; /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmst tore scammer on, ütlesin et kasutame MM, ma annan selle guthani väärtuse MMi kätte, ja panen enda range asjad peale, sina annad nende väärtuse MMi kätte, ja mis siis sai, hakkas scammeriks sõimama :D T*ra kui loll saab üks inimene olla?

SIna oled loll, ma ütlesin, et sa annad minu asjade värtuse MM-i kätte, teed värgi ära, võtad oma asjad pealt, ja siis saad MM-i käest selle raha tagasi+firecape raha. Ja nagu ma näen, sa pole firecape-t äragi teinud, nice job, mine arene

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tupsu, mis mõttes peab ise range asjad peale panema? et nagu ostaks sinu acciga range asjad peale vms. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu, mina panen guthani peale, teie panete oma range stuffi, nagu bolt rackid vms te kasutate, Kui teete ära firecape, võtate oma range asjad ära sealt pealt MM-i kaudu, või siis kuidagi muud moodi, logite, lähete enda kasutajaga sisse, saate MM-ilt minu asjade raha + tasu tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu, mina panen guthani peale, teie panete oma range stuffi, nagu bolt rackid vms te kasutate, Kui teete ära firecape, võtate oma range asjad ära sealt pealt MM-i kaudu, või siis kuidagi muud moodi, logite, lähete enda kasutajaga sisse, saate MM-ilt minu asjade raha + tasu tagasi

 

aga kui mul pole endal p2p ajaga acci ?:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.