Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Probleem videokaardi mäluga

Soovitatud postitused

ˇTere, Probleem siis selles, et kui ostsin aasta tagasi oma arvuti, siis oli mul videokaardi mälu suurus 512 MB, kuid nüüd kui diagnoostika tegin näitas, et 256 MB on mälu. Milles on probleem? Kas selle asjaga peaks garantii poole põõrduma?

 

Sellised tulemused sain:

 

[TABLE=width: 100%]

 

 

 

[TR]

[TD=class: SubText, width: 260]Display adapter type

[/TD]

 

[TD=class: SubText]ATI Mobility Radeon HD 4250[/TD]

[/TR]

 

[TR]

 

[TD=width: 10] [/TD]

 

[TD=class: SubText, width: 260]Total available graphics

memory[/TD]

 

[TD=class: SubText]2429 MB[/TD]

[/TR]

 

[TR]

 

[TD=width: 10] [/TD]

 

[TD=class: SubText, width: 260] Dedicated graphics

memory[/TD]

 

[TD=class: SubText]256 MB (See oli kunagi 512MB)[/TD]

[/TR]

 

[TR]

 

[TD=width: 10] [/TD]

 

[TD=class: SubText, width: 260] Dedicated system

memory[/TD]

 

[TD=class: SubText]0 MB[/TD]

[/TR]

 

[TR]

 

[TD=width: 10] [/TD]

 

[TD=class: SubText, width: 260] Shared system

memory[/TD]

 

[TD=class: SubText]2173 MB[/TD]

[/TR]

 

[/TABLE]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tead, mul on sulle hea soovitus. Osta uus arvuti kui sul sellega niipalju probleeme on...

Miks ostan uue arvuti? See alles aasta vana ning mängib siiamaani enamus mänge puhtalt

 

See peaks olema integreeritud graafika, ehk BIOSist saad muuta, palju sellele eraldad

 

Annaks see kasu kui sinna rohkem eraldaksin? Kuidas seda teeksin seal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav kus kohast sa selle 512MB välja lugesid? Vähemalt selle infi põhjal on eraldiseisvat mälu 256MB ja jagatud mälu 2GB(ilmselt RAM-iga).

Seega 256MB on püsiv, kuid ta jagab ka mälu RAM-iga ja max shared memory on 512MB.

 

Niiet tõesti, andmetes ta võib isegi 512MB kajastuda, kuigi tegelikult on osa sellest jagatud RAMiga. Olenevalt programmidest võivad mõned näidata liidetud eraldiseisvat ja jagatud mälu korraga või siis eraldi.

 

Kui ma nüüd väga puusse oma arvutustega ei pannud.

E: Kui ma taas ei eksi, siis shared memoryt võtab videokaart automaatselt ressursi tekkimisel, aga siiski, ehk tõesti saab ka manuaalselt seda juurde lisada(kas kasu ka?).


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead, mul on sulle hea soovitus. Osta uus arvuti kui sul sellega niipalju probleeme on...

 

Tead mul on sulle hea soovitus, kui sul midagi tarka öelda ei ole, ära ütle üldse. Täiesti ebaratsionaalne postitus. Tehnika alafoorumi alla tullakse küsima abi ja uue arvuti ostmine ei lahenda eelnevat probleemi kuidagi. Mine parem postita oma mõttetut paska vaba teema alla.

 

 

 

Teemasse.

Jah, videokaart kasutab ''jagatud'' mälu seadistust, ehk siis laenab süsteemi RAM-st vaja/puuduoleva.

 

Google on täis juttu, et videokaardilt on kadunud mälu. Eriti kui kasutad windows 7 64bit-st versiooni.

Lahendus probleemile on üpriski lihtne. Driver on vanaks jäänud ning tahab uuendust.

Mine ati ametlikule kodulehele:

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalystSoftwareSuiteVersion124ReleaseNotes.aspx

Ma ei ole kindel ,kas see on kõige uuem sinu kaardile, aga tundus küll :)

 

Järgmine samm on lasta vana driver maha, mida saab teha device managerist. Ja alles siis lasta uus peale.

Või kui sa oled juba varem uuendanud driverit, mine vaata Catalysti seadedest, sealt saab muuta. Otsi üles kuskil ''Hyper Memory'', see peab olema enabled, siis näed taas oma 512mb-i.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Desteny, rahune ehk maha? Kui mu kommentaar ei meeldi sulle, siis ära loegi parem seda. Tal on see uus arvuti ja tal on mitu probleemi sellega juba, pole imelik? Kuid jah vabandan siis kui liiga ülbe olin... -.-

 

Eelnevat probleemi siis enam ju ei olekski kui ostad uue arvuti, arvatavasti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.youtube.com/user/FreakyyGamerz?feature=mhee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.