Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kas keegi suudab mulle kirjutada c/c++ programmi, mis blokeerib facebook.com ja facebook.ee?

 

Mis ka oleks kooskõlas windows 7/8-ga ning ei küsiks admini õiguseid käivitades?

 

 

Maksan, mis küsite.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen teadlik Hosts file muutmisest. Aga soovin, et keegi kirjutab mulle .exe .bat programmi, mille käivitamisel ei küsi windows, kas soovite selle käivitada.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki kärab siis autoexec.bat, mis laetakse autom. ilma mingit nõusolekut küsimata ehk paigutad oma .exe /.bat faili sinna

Või kirjutad otse registrisse, et antud fail avataks windowsi startupil - tavakasutaja ei saaks arugi, et mingi muudatus tehtud oleks.

 

EDIT: Oih, sain valesti aru, Te soovite just programmi, mitte erinevaid võimalusi... :)

 

Igatahes, kes iganes seda tegema hakkab, siis BAT failiga peaks selle mõne reaga tehtud saama.

 

Another EDIT: Following should work, no guarantees though:

@echo off

set hostspath=%windir%\System32\drivers\etc\hosts

echo 127.0.0.1 http://www.facebook.com>> %hostspath%

exit

Muudetud liikme Lorrez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain.

 

Tehti mulle siis päris programm. Pigem viiruse sarnane, mis ei redirectib faceboogilt - googlele.

 

 

Lorrez, kui teha lihtne echo script, siis sellega tuleb ikka windows 7-l ette kiri - kas soovite seda käivitada/muuta või mitte.

Hosts ju windows system 32 file. Mul oli aga vaja midagi sellist, mis undetectable/hidden.

 

Tänud kõiki abistamast.

Väga meeldiv :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.