Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis veerandihinne?

Soovitatud postitused

VIP
Mis oleks mul veerandihinne kui mul on hinded 4, 4, 3?

 

Ja kui saaks ühe viie või kaks

 

Leiad aritmeetilise keskmise, ehk liidad numbrid kokku ja jagad sellega arvuga, palju neid on, ehk 4+4+3= 11 / 3 = 3.6666.....

 

Ehk kaldub rohkem 4 poole, kuid kuna sul on 3 viimane, siis sõltuvalt õpetajast võib hinne olla teine.

 

4+4+3+5 = 16 / 4 = 4

4+4+3+2 = 13 / 4 = 3,25 ~ 3


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leiad aritmeetilise keskmise, ehk liidad numbrid kokku ja jagad sellega arvuga, palju neid on, ehk 4+4+3= 11 / 3 = 3.6666.....

 

Ehk kaldub rohkem 4 poole, kuid kuna sul on 3 viimane, siis sõltuvalt õpetajast võib hinne olla teine.

 

4+4+3+5 = 16 / 4 = 4

4+4+3+2 = 13 / 4 = 3,25 ~ 3

 

offtopic:

kaks viite * mitte kaks

 

ontopic

 

1-he viiega = 4,0 = 4

2-he viiega = 4,2 = 4

 

 

4-ja viite vaja et saada veerand viis , soz mu aju nii segamini tegin kohe alguses valearvutused aga parandasin

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamus oleneb ka sellest, kuidas õpetaja näeb sind õppimas tunnis.

 

Kui enamasti teed tunnis kaasa ja ei tegele kõrvalisega, võib ta vabalt nelja toppida. Aga kui sul kah keskmine hinne on 3,8, kuid tunnis ei tee kaasa, on suur võimalus 3 saada.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.