Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

LG Optimus L5 (E610)

Soovitatud postitused

Plaanis on osta see telefon, Ning tahan teada, kas on väärt seda telefoni osta, või mitte?

Tahaks olla internetis selle telefoniga, ning mõnda mängu mängida. Tean, et Temple Run natukene laggib.

 

Kellegil on see telefon, siis mis on selle miinused?

 

lg-optimus-l5-2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tahan ise kaa seda telefoni osta, uurisin foorumitest, natuke lahja pidi olema, sesmõttes et aeglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm mu klassivennal on see telefon, ja ma mängin sellega igapäevaselt temple runi, hill climb racingut, ja igast muid mänge mis tal seal on kõik töötavad väga hästi, ja üldse minu meelest väga hea telefon. Ja temple runi ei mängida netis, selle tõmbad nt "Google Play" poest alla. Seal osad appid ja mängud maksavad, aga seal on ka tasuta mänge ja appe.


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm mu klassivennal on see telefon, ja ma mängin sellega igapäevaselt temple runi, hill climb racingut, ja igast muid mänge mis tal seal on kõik töötavad väga hästi, ja üldse minu meelest väga hea telefon. Ja temple runi ei mängida netis, selle tõmbad nt "Google Play" poest alla. Seal osad appid ja mängud maksavad, aga seal on ka tasuta mänge ja appe.

 

Kui ma õigesti aru sain, siis ta tahtis nii internetis surfata, kui ka mänge mängida :)


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb sellest kohast kus internetis oled ja sellest interneti kiirusest mis seal on, aga muidu suht kiire tegelikult. Nt koolis suht aeglane tegelt sest seal kasutavad netti paljud õpilased. Aga ta tuli minu juurde, ma kasutan netti 1'inda ja siin oli ülikiire.


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul siuke telefon täitsa olemas & soovitan töötab hästi , internet oleneb ka kõik kiirusest,omal mul on nt see kõige sitema levialaga internet aga siiski väga rahul saab kõik toimetused ilusti tehtud üldiselt väga viis telefon

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
telefon on ära ostetud, homme lähen järele. Võtsin endale selle 10Eurose 3.5 MB/ s neti ka sisse. Loodan, et kõik on väga hea. See 3.5Mb/ s telefonile, on ju täitsa paras kiirus.

See on normaalne, aga kui sa tahad videosi vaadata pead natukene aega varuma, kuna vahest venivad video laadimisajad suht pikaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa natukene kannataksid, siis detsembris pidi müügile tulema see https://pood.tele2.ee/et/product/lg-optimus-l9-p760. Endalgi plaanis uus telefon soetada, kavatsen selle ära oodata. Hind on ka vägagi hea.

 

See on müügis juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njah, järgmine nädal prolly ostan kaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Telefon käes, Temple Run läggib, mõned teised ka. Millegipärast Hill Climb Racing ka...

Internetis ei laggi.

 

Kas sa ostsid selle telefoni ainult temple runi pärast :D ?

Muidu naabril on see telo, youtubes passib koguaeg, ütleb et ei läägi youtubes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Youtubes ei läggi mu optimus one kah :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea mul on LG L3 ja mul kll temple run ei laagi :)

Nett on korras ja puha aga kaamera võiks küll vähe parem olla :)

Hetkel L3 mul mingi nädal olnud ehk ja mugav kasutada ja nuriseda mul pole millegi üle...

See laagamine võib olla tingitud sellest,et mälu hakkab otsa saama või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.