Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus kasutajale j0ss12: Ropendamine

Soovitatud postitused

Postitus: DotA2 - Defence of the Ancients 2

Kasutaja: j0ss12

Hoiatus: Ropendamine

Punkte: 0

 

Administratiivne märge:

 

 

Sõnum kasutajale:

Jälgi oma keelekasutust, ropendamine ei ole vajalik. Järgmisel korral võivad hoiatusega juba punktid kaasneda.

 

 

Algne postitus:

btw ursa mingis keeles,ladina äkki tähendabki karu,ursula pidi tähendama karukest,aga teemasse siis ma ka mängin,praegu on nii kohutavalt läinud tra need venelased ma lähen nii närvi ma ei suuda,nad feedivad ja korraldavad igast paska NO KOHUTAV,olen kaotanud 8 mängu järjest haige :///// ja nüüd olen ma lowered bracked ilmselt ja siit ei pääse ma eriti välja kui ma neid kaotusi tasa ei tee,aga kuidas ma teen kui ma saan koguaeg sellise tiimi,mäng algab 1 vend küsib:russkii jest?)))))))))))) 2vastab: da ja ruskkiiii 3 ka et:davai,idi nahui lolololollollllololo ja siis nad kaotavad laned ja feedivad

Suht ajuvaba mis toimub,tra NEIL ON ENDA SERVER MÄNGIGE SEAL EI OLE VAJA EU SERVERISSE RONIDA KRT KÜLLLLLL.Soovitan iga herot mängida läbi vähemalt 1 kord mu isiklikud lemmikud on muidu windrunner,invoker,templar assasin,sven,vajadusel kunkka,mortred ja pudge,alguses ei tajunud üldse pudge'i aga kui oli diretide siis hakkasin harjutama ja päris hästi läheb nüüd temaga,saan hookid pihta,lasthit parem jne.Mäng lahe,elan kaasa Puppeyle ja Na`Vi-le igal tournamendil (siiski parim tiim :D ) pm enda steam kui tekkis huvi minuga mängida vms.Küsimused ka,küsige !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.