Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

CL_FlushEntryPacket Error

Soovitatud postitused

Mängides viskab iga mingi 5-10 minuti tagant sellise errori sisse, mäng mingi 5-10 sekki täiesti kottis omadega, siis saab edasi mängida. Üsna tüütu error on. Tahtsin uurida siis et kas kellelgi on sama erroriga probleeme olnud, kuidas lahti saand jne. Ka teisi mänge mängides viskab vahepeal mõneks sekundiks kotti samas stiilis asja. Üldiselt olen wifi peal, aga isegi kui juhtme järgi panen, digiboxilt ühenduse ära võtan on sama jama. ISP on Elion, ühendus on 5/1.

Paluks ainult asjalikke soovitusi, mõttetud "sitt arvuti, osta uus" stiilis kommentaarid võiks ka ära jätta.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kustuta vahelduseks config.cfg ja userconfig.cfg cstrike kaustast 2ra.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See viga tuleb ette kui ühendusega on mingi probleem (kas serveri või kleindi poolel näiteks)


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See viga tuleb ette kui ühendusega on mingi probleem (kas serveri või kleindi poolel näiteks)

 

Ja kuidas antud olukorras mina sellest errorist lahti saada võiksin?

 

Kustuta vahelduseks config.cfg ja userconfig.cfg cstrike kaustast 2ra.

 

Kustutasin, ja kuidas see nüüd mind aitab?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Mul on täpselt samamoodi muideks. FPS'id on korras, csis on ainult läg ja see on ka viimasel ajal ainult niimodi. Viimased 2 kuud umbes, csi pelades on tavaliselt kõik mu interneti tarbijad kinni. Muidu download/upload speedid korras, mängud näiteks Wolfteam, kus on vaja suhteliselt palju neti, ei lägga, minecraft LANis sõbraga pelades ka ei lägga (kuigi tele2 on suhteliselt mõttetu aga jagab vähemalt minecrafti lanis ära :D). Igatahes, sellele probleemile ma fixi pole leidnud, peamiselt on mul see CL_FlushEnityt vms iganes asjandus siis, kui ma näen teist mängjat enda poole tulemas vms. Mul tõuseb ka selleks ajaks näiteks ping korraks 400-800 ja see on ainult csis nagu ma enne ütlesin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal oli ka sama probleem mõned kuud tagasi, lisa konsooli:

 

fps_modem 100

 

fps_max 100

 

Kui need ei aita, siis kustuta CS ära (võid modelid, skinnid, soundid jms. alles jätta ja pärast puhtasse CS'i pärast liigutada) Täpsemat informatsiooni ei oska anda, kuid minul lahendas see probleemi. :)

Muudetud liikme hy8er'i poolt
vormistus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.