Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Olgem reaalsed sa soovid 500€ arvutit mis mängiks kõiki uusimaid mänge?

Selle raha eest on see suht võimatu, heal juhul saad arvuti mis uued mängud low või medium graafika peal välja veab.

Ja üldse miks on vaja osta valmis arvuti? (minu arvamus) Pigem osta jupid ning pane ise kokku, esiteks tuleb soodsam ning saad osta just vajalikud jupid mida ise tahad.

Ning jah nagu eelpool Hau5 mainis siis ordi arvutite kvaliteet jätab soovida, ning mina isiklikult ordi arvutite poole pilku ei viskaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgem reaalsed sa soovid 500€ arvutit mis mängiks kõiki uusimaid mänge?

Selle raha eest on see suht võimatu, heal juhul saad arvuti mis uued mängud low või medium graafika peal välja veab.

Ja üldse miks on vaja osta valmis arvuti? (minu arvamus) Pigem osta jupid ning pane ise kokku, esiteks tuleb soodsam ning saad osta just vajalikud jupid mida ise tahad.

Ning jah nagu eelpool Hau5 mainis siis ordi arvutite kvaliteet jätab soovida, ning mina isiklikult ordi arvutite poole pilku ei viskaks.

 

Ei tea mina sain 289 euro kandis kuskil sellise arvuti millega m2ngin bf3 hight jne m2nge!

 

Edit // panin ise kokku!

Muudetud liikme RedBeRRy.=]'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paneb ilusti 500 euriga sellise kasti püsti, millega mängib kõiki uuemaid mänge.

Jah ma seda ju ütlesingi :D, et kui ise paned tuleb odavam ja saad osta vajalikud jupid.

Isiklikult ma ei ostaks valmis kasti mitte kunagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvutikeskusest saab kah mõnusa hinnaga...

500€ saab elaja.

Ordidel pole ära midagi, endal on üks...

AMD FX6100 prose millel passiiv jahutus toitekal ja graafika kaardil kah HD7850

Ainuke kelbas asi on kõvaketas mis nii valjult ragistab nagu oleks kastis rellakas mille kettas hambuline '

Kast ise kipub kokku varisema ja emaplaat on sees lahti, pidevalt viskab blue screen erroreid sest see nö. passiiv jahutus ei tööta vent seisab sama ka graph kaardiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvutikeskusest saab kah mõnusa hinnaga...

500€ saab elaja.

Ordidel pole ära midagi, endal on üks...

AMD FX6100 prose millel passiiv jahutus toitekal ja graafika kaardil kah HD7850

Ainuke kelbas asi on kõvaketas mis nii valjult ragistab nagu oleks kastis rellakas mille kettas hambuline '

Kast ise kipub kokku varisema ja emaplaat on sees lahti, pidevalt viskab blue screen erroreid sest see nö. passiiv jahutus ei tööta vent seisab sama ka graph kaardiga.

 

sa emaplaati kinni ei tahaks siis panna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.