Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Selline probleem ,et Recordin cs1.6 Hlaega fps 300 nt , panen virtualdubi teen videoks ning panen Sony Vegasesse .

Olen vaatand youtubes render õpetusi jne aga ikka, , , tulemus on täiega udune ja halb kvaliteet.

 

Sellised setid on mul.

Hlaes recin 300 fps

Vegases.

HDV 720-30p (1280x720; 29,970 fps)

Render: best

wmv 6 mbps HD

HD 1280 / 720 reso

sharpest 100

 

Ja tulemus on selline.

WTF?????

 

Mis viga võib olla. ?

graafikakaardis ei või probleem olla? hiljuti on hakkan arvuti ka jamama ja pean csi mängima high performance graafikakaardi setidega ,et oleks fps 96 - 99. Võib see graafikakaardi viga olla?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline probleem ,et Recordin cs1.6 Hlaega fps 300 nt , panen virtualdubi teen videoks ning panen Sony Vegasesse .

Olen vaatand youtubes render õpetusi jne aga ikka, , , tulemus on täiega udune ja halb kvaliteet.

 

Sellised setid on mul.

Hlaes recin 300 fps

Vegases.

HDV 720-30p (1280x720; 29,970 fps)

Render: best

wmv 6 mbps HD

HD 1280 / 720 reso

sharpest 100

 

Ja tulemus on selline.

WTF?????

 

Mis viga võib olla. ?

graafikakaardis ei või probleem olla? hiljuti on hakkan arvuti ka jamama ja pean csi mängima high performance graafikakaardi setidega ,et oleks fps 96 - 99. Võib see graafikakaardi viga olla?

 

Kasuta x264! Googelda.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.