Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tõmbasin siis täna windows 8 . Kui tõmmatud avasin iso faili ja proovisin setup teha, kuid tuli selline kiri:

Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.

Seal oli ka ReadMe fail ning kirjutas, et tuleb plaadile põletada ja siis bootist laadida, kuid kas siis ei sega enam see error, kui plaadiga peale lasen ? Või kas teate kuidas korda saada ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
You probably burnt it incorrectly, used a version that wasn't right for your machine, or it required more than one disc. Likely, you used the 32 bit version when you should have used the 64 bit version. Depends on your computer.

These are things you should make yourself well aware of before you consider making yourself a part of something that isn't finished or is in beta.

 

siin on põhimõteliselt vastus ka olemas, aga sa ilma plaadile panekuta ning ilma bootimata ei saagi seda tööle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Heh käisin poes ostsin kaks 4,7 Gb-st plaati, panin arvutisse näitas et vaba ruumi 4.37 GB ning fail oli mul 4.38 Gb :D Lähen siis uuesti poe suunda! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Heh käisin poes ostsin kaks 4,7 Gb-st plaati, panin arvutisse näitas et vaba ruumi 4.37 GB ning fail oli mul 4.38 Gb :D Lähen siis uuesti poe suunda! :D

sul USB pulka pole? mingi vähemalt 8 GB ? sa saaksid USB pealt kah bootida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
sul USB pulka pole? mingi vähemalt 8 GB ? sa saaksid USB pealt kah bootida

Ainult 4 GB-ne on mul. Poes käidud kah. Varsti ütlen, mis tulemuseks sain. EDIT// Panin plaadile, ei töötanud, siis tõmbasin mingi teistsuguse ja sain ilma plaadita peale :D Soovitan kõigile, mitu korda kiirem ja kompanktsem! Startup on umbes 20 sek, windows 7-el oli 40 kanti

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainult 4 GB-ne on mul. Poes käidud kah. Varsti ütlen, mis tulemuseks sain. EDIT// Panin plaadile, ei töötanud, siis tõmbasin mingi teistsuguse ja sain ilma plaadita peale :D Soovitan kõigile, mitu korda kiirem ja kompanktsem! Startup on umbes 20 sek, windows 7-el oli 40 kanti

 

Ma olen tuttava pool olnud kolm päeva. Tal 8 peal. Tundub päris asjalik versioon. Muidugi harjumist vajab, kuna paljud asjad siiski erinevad :)

 

Pulgast teha bootiv seade kõige mõistlikum lahendus.. Korduvkasutatav hea hinna eest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma olen tuttava pool olnud kolm päeva. Tal 8 peal. Tundub päris asjalik versioon. Muidugi harjumist vajab, kuna paljud asjad siiski erinevad :)

 

Pulgast teha bootiv seade kõige mõistlikum lahendus.. Korduvkasutatav hea hinna eest.

Jah on küll paljusid asju muudetud. Esialgu tundub küll nagu kõik ütlevad, et mõttetu, kuid kui ära harjud siis ei olegi enam nii halb :D Isegi see on pluss sellel, et selle desktoppi on võimalik muuta samasuguseks nagu windows 7-l

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei kavatse kunagi Windows 8-at soetada just sellepärast, et võtab kaua aega harjumiseks ja väga väga segadusse ajab. Windows 7 ja vanemad on lihtsad. Saad aru mis toimub jne. Igal inimesel oma arvamus loomulikult. Natukene isegi meeldib 8 sest kujundus ilusam. Läpakale ostaksin selle, aga lauaarvutile mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise ei kavatse kunagi Windows 8-at soetada just sellepärast, et võtab kaua aega harjumiseks ja väga väga segadusse ajab. Windows 7 ja vanemad on lihtsad. Saad aru mis toimub jne. Igal inimesel oma arvamus loomulikult. Natukene isegi meeldib 8 sest kujundus ilusam. Läpakale ostaksin selle, aga lauaarvutile mitte.
Kui vähegi kasutad Windows 8t siis saad aru, et Metro disainiga sa avad asju kiiremini kui tavalise Aeroga. Väga meeldib endale Metro ja see pole küll nüüd mingi "touchscreen-only" värk :D

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.