Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Konsoolide valimine

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Nii tere siis kõigile :P

Mul on plaan endale konsool muretseda, juba selle pärast, et sülearvuti peale ei saa ka kõike mänge mängida ning lauarvutid ka pole. Aga asi takerdub selle taha, et nt neid Xbox360 jne neid on nii palju erivariante ning hinna klassis ei oskagi kohe nii valida milline see hea jne. Ning PlayStation 3 olen ka läinud igas variandis müügil, tekkib takistus, ette et kumb siis parem ning millist osta. Äkki keegi oskab siit foorumist soovitada et millised konsoole osta jne. Millel oleks ka kvaliteet normaalne ning ikka kõlbaks kah kasutamiseks. Jään vastuseid ootama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti vaata ka seda, et kas su tutvusringkonnas on rohkem XBox pelareid või PS3e pelareid, et saaksid nt mänge vahetada.

Ise oman PS3'e ja olen rahul sellega, kuulan muusikat, vaatan filme, käin netis jnejne. XBoxil peab vist aga iga kuu maksma netis käimise eest.

Eks see jääb su enda otsustada :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tahad ka internetis mängida ja selle eest mitte maksta, siis vali playstation.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Kindlasti vaata ka seda, et kas su tutvusringkonnas on rohkem XBox pelareid või PS3e pelareid, et saaksid nt mänge vahetada.

Ise oman PS3'e ja olen rahul sellega, kuulan muusikat, vaatan filme, käin netis jnejne. XBoxil peab vist aga iga kuu maksma netis käimise eest.

Eks see jääb su enda otsustada :P

minu tutvus ringkonnas pole kellegil Xbox360 ning PS3, mõnel kellel on kas PSP või siis PS2. Okei, aga ma olen vaadanud et neid PS3 on ka müügil nii erinevaid sorte ja mudeleid, see ajab segadusse milline see parem ning kaskulikum

 

Kui tahad ka internetis mängida ja selle eest mitte maksta, siis vali playstation.

netis mängimise eest küll eriti maksta ei sooviks, siis kui xbox360 on see maksu all siis vist kaldun ps poole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, aga ma olen vaadanud et neid PS3 on ka müügil nii erinevaid sorte ja mudeleid, see ajab segadusse milline see parem ning kaskulikum

Võimsuselt peaksid kõik samad olema, erinevad vaid HDD mahu poolest. Kui soovid mänge peale installida või PSN-ist neid tirida, siis vali suurema mahuga kui ei, siis väiksema mahuga.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Võimsuselt peaksid kõik samad olema, erinevad vaid HDD mahu poolest. Kui soovid mänge peale installida või PSN-ist neid tirida, siis vali suurema mahuga kui ei, siis väiksema mahuga.

olen seda vaadanud ka et steam tugi on ka ps3 olemas, sest steam on ostmisega tulnud ka ps3 mänge näiteks GTA San tuli mulle automaaselt nii PC kui PS3 vormaadis steam listi kui ostsin. Ma olen näinud kõige suuremat mis oli vist 500 GB ning kõige väiksem 4 GB

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtekas oleks vist osta 160GB või 320GB, suuremat pole vast vaja.

Näiteks: #link

 

160GB on ~20 euri odavam.

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul endal pandud peale 500GB ketas.

Muidugi võid ka vaadata kasutatuid varjante, saad mänge ka kaasa ja odavamalt :P Võid vaadata ringi Soovis Ja Osta.ee's.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Konsool.eu sealt võib vahepeal päris hea hinnaga saada.Aga ise soovitan ps3 ,kuna omal olemas ja päris hea.

Omal on 320gb ja seda nii kiiresti ei pane täis.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
paistab et ostan vist ikka ps3, sest praeguse seisuga tuleb ps3 odavam osta kui xbox360

Xbox peaks olema odavam, aga netis mängimine läheb kalliks...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.