Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Loom - mitte mode, vaid mingi hull.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere,

 

Lugu siis selline, et olen viimase paari päevaga juba saanud kaks hoiatust mõlemad kerge spammi eest. Esimene warn on praeguseks juba suht savi aga teine on ikka absurdsus..

 

http://vahvel.net/showthread.php?154995-Facebookk&p=2229118#post2229118

http://vahvel.net/showthread.php?155000-Hoiatus-kasutajale-JRISETH-Kerge-spam

 

Nimelt siis kasutaja tahtis teada, kas on võimalik FBd värviliseks muuta ning FBd ei saa iseeneselt defaultina muuta teiseks värviks kuigi võibolla mõnda spets pluginat kasutades saab osa elemente värvilisemaks muuta. Ma sooviks nüüd teada, kelle arust siin kommuunis on see nüüd väärt warni?

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu silmis on see igati õigustatud. Olen abi palujate teemades üsna karmi käega. Kuna sinu postitus oli ebainformatiivne ning tänitav, mis ei andnud mitte kuidagi abipalujale informatsiooni, näen ma seda spämmina. Ja nagu ma loen sinu lausest välja "Võibolla", siis see tähendab ka seda, et sa ei ole isegi kursis sellega. Milleks üldse siis teemadest osa võtta, millega kursis pole?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei leia, et see oleks tänitav kui JRISETH andis talle ausa vastuse.

Suurem osa neist color changeritest on kas viirused või ei funktsioneeri.

Kui funktsioneerivadki siis nii si*asti, et samamoodi nagu sa selle tõmbasid tõmbad sa ta arvutist hiljem maha ka.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom, ausalt sa võiksid natukene rahulikumalt võtta.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haters gonna hate:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausalt öeldes JRISETH, sa paned natuke liiast. JRISETH su vastus polnud isegi mitte põhjendatud. Tundub nagu oleksid öelnud seda sellepärast, et saada rohkem postitusi lihtsalt. Järgmine kord põhjenda ka oma vastust mitte lihtsalt ära ütle: Mitte kusagilt.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Mitte kusagilt" vs. http://vahvel.net/showthread.php?154995-Facebookk&p=2229177#post2229177 Jama jutt, et "enamus mingid viirused", lihtsalt kuna praegu FB-s liikvel mingi tobe app mis selle kasutajaid ära kasutab spamimiseks. Stylishiga on see olnud koguaeg võimalik.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt öeldes JRISETH, sa paned natuke liiast. JRISETH su vastus polnud isegi mitte põhjendatud. Tundub nagu oleksid öelnud seda sellepärast, et saada rohkem postitusi lihtsalt. Järgmine kord põhjenda ka oma vastust mitte lihtsalt ära ütle: Mitte kusagilt.

 

Pooled sinu postidest on ka lambised. Aga, ma ei saa aru kuidas see post JRISETH'i poolt ebainformatiivne oli. Vastus oli põhimõtteliselt õige, kuna ta mõtles 99% neid reklaame mis FB's praegu liiguvad ja need app'id on viirused. IMO see hoiatus ei olnud õigustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei näe ka siin põhjust, nõustun Bleeding'uga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise olen ka lugematul arvul hoiatusi saanud temalt, aga parem karm mode kui leebe mode ...

 

Karmi käelisi moderaatoreid on siia foorumisse tõesti vaja, enamus suht pussyd ei julge lillegi liigutada(ei hakka nimesi nimetama).

 

See on hea, kui korda hoitakse, aga iga asja eest ka warnima ei pea. Eriti veel nii pisi asja eest nagu see, pigem siis lihtsalt postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Mitte kusagilt" vs. http://vahvel.net/showthread.php?154995-Facebookk&p=2229177#post2229177 Jama jutt, et "enamus mingid viirused", lihtsalt kuna praegu FB-s liikvel mingi tobe app mis selle kasutajaid ära kasutab spamimiseks. Stylishiga on see olnud koguaeg võimalik.

 

See ei funktsioneeri õieti.

Sa paned ta peale ja ei näe facebookist mitte midagi lugeda.

Ma olen ka selle ära proovinud...

 

Kui on soovi siis võin screeni teha.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jääme teemasse ikka. See polnud ülepingutatud. Niisama kövatajad voiksid ka eemale hoida. Kysimus ei olnud selles, et millised need FB omad on, vaid kuidas saab. Kui antud olukorraga kursis pole, siis ei tasu teemast osa vötta. Ma olen selle teemaga täpselt nii palju kursis, et saab muuta ja väga edukalt. Warni pöhimöttelist said selle targutamise eest, kuigi ise pole asjaga kursis. Möttetu vaidlus, mitmendat korda selgitanud aga inimesele ei jöua kohalegi. Jah ma olen karmi käega, face it.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.