Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Motosport

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

kahjuks ma ei saanud teha seda teemat 'Tagasiside' alafoorumisse siis loodetavasti keegi moderaatoritest või administraatoritest liigutab selle teema sinna.

 

Igatahes nüüd asja juurde: Ma ei leidnud siit foorumist sellist alafoorumit nimega 'Motosport'.

 

Miks seda oleks vaja?

Ma tean ikka suhteliselt palju inimesi siit foorumist kes jälgivad motosporti.

Sellist alafoorumit nimega 'Motosport' oleks vaja just sellepärast, et kõik motospordi huvilised/fännid saaksid postitada teemasid kõigest mis on seotud kuidagi moodi motospordiga. Seal alafoorumis võib ka rääkida motospordi sõitjatest nagu näiteks Michael Schumacher, Sebastian Loeb ja paljudest teistest. Kui tegeled ise motospordiga siis võid ka rääkida seal oma saavutustest. Kui selline alafoorum tehtaks siis enam ei oleks motospordi teemasid/postitusi alafoorumis 'Sport'. Põhiline mõte on ikka sellel alafoorumil see, et huvilised oleks teadlikud mis toimub motospordi maailmas.

 

Ma tõsiselt loodan, et tehakse selline alafoorum. (Y)

 

~Mats

 

Jään ootama tagasisidet! :)

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub täiesti normaalne idee, teeks asjad oluliselt selgemaks.

Toetan siis.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen arvamusel, et Spordi alla võite postitada neid ning pole vaja uut alafoorumit sellejaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minu mõte põhineb sellel, et inimestel oleks elu lihtsam. Nad ei pea hakkama otsima tavaspordi teemade seast motospordi teemasid.

Aga tänud tagasiside eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Flame põhjendan ka sulle: Motosport on suur mõiste. Sellesmõttes, et motospordis ei tegeleta ainult 1 asjaga. Seal on kõike erinevaid ralli sõite vormelitest kuni romurallini välja. Jalgpall ja korvpall ei ole sellised asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Flame põhjendan ka sulle: Motosport on suur mõiste. Sellesmõttes, et motospordis ei tegeleta ainult 1 asjaga. Seal on kõike erinevaid ralli sõite vormelitest kuni romurallini välja. Jalgpall ja korvpall ei ole sellised asjad.

Olgem reaalsed kes siit jäglib selliseid asju nagu romuralli?

Põhimõtteliselt ongi 2 asja mida jäglitakse kõige rohkem, WRC ja F1 ja need teemad on minu teada juba olemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei no see oli näide. Äärmustest äärmusteni.

 

Enamasti ongi WRC ja F1. See romu oli näide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.