Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Blockmaker!

Soovitatud postitused

Külaline olari9

Blockmaker:

1. Uuendatud properties menüü

* Blockide liikumine (Suund, kui kiiresti ja mis vahemaal (seinast seina, või teatud vahemaa))

* Glow blockidele (Mõnikord kui valid teatud seaded blockidele, siis tuleb glow ise. (Valikus on R G B värvused ja Glow paksus, mitu unitit))

* Heal/Hurt (Valid menüüst ise, kumb siis töötab, viimane valik oleks siis heal/hurt summa, et palju teatud block hp'd juurde annab või ära võtab.)

* Block nimi (Näiteks kui kahel bhop blockil on üks ja sama nimi, siis nad töötavad koos, ühele bhopile astud peale, siis aktiveerub ka teine bhop)

* Blockide tagasitulemis / reageerimise kiirus (tagasitulemise kiirus defaultis peaks olema 0.1 ja trigger/reageerimise kiirus võiks olla umbes 1.0)

* Poisonouse effect / Antidote effect (Poisonouse effekt teeb sind "haigeks" ja sul on vaja leida antidote block, vastasel juhul sa sured ära(PS: Antidote glowib helesiniselt ja poison block glowib tumeroheliselt))

* Emit light ( Kui see on enabled, siis alguses vaadatakse glowi värvuseid ja kui glow puudub, siis on sul võimalus oma enda valguse värvus valida (PS: Light töötab ainult siis, kui selle blocki peal keegi on))

2. Uuendatud admin menüü

* Adminil on nüüd võimalus anda blockmaker üheks mapiks teatud inimestele.

* Adminil on võimalus anda kõigile godmode / noclip

* Omanikul/korrahoidjal on võimalus lülitada sisse blockmaker mode, mis lülitab automaatselt kõigile serveris olevatele mängjatele godmode sisse.

 

PS: Kopeerisin selle oma saidilt maha. Tahate mingeid täpsustusi, siis kas PM või kirjutage siia.

Tahaks teada, et palju sellise asja tegemine maksma läheks? Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõltub kõvasti inimesest, ei oska öelda sellist hinda mis oleks keskmine.

Mina teeksin 10Eur kuna ma näen, et sealt kukub välja palju ridu koode.

Kahjuks, ma ei saa sind selles osas aidata kuna aeg pole just mulle väga sõbralik.

Vähemalt said sa teada minu arvamuse ja ma natuke kahtlen, et keegi alla 10 teeb vähemalt on need hinna ringid kellegi teise tehtud töödest nii välja paistnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bump!

 

Bump!

Muidu ma otsin hetkel scripterit, et kes selle nagu ära teeks.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.