Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Imelik Küsimus

Küsimus

SUPERVIP

Tervist foorumlased

 

Mul selline mure ,et keegi ei taha käia minu MC serverites ,kus olen mina Omanik.

Ma arvan ,et sellepärast kui ma olin noorem lasin ma TNT ga maju õhku jne jne.

Aga ma pole enam selline mis ma tegemapeaks ,et teised ka sellest aru saaks?

 

Tänades

-JartsuMC


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma olen proovinud seda nime muutmisd nad saavad kuidagi teada ikka :S


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olengi seda proovinud


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tõesti haige küsimus :D

Servu nimi jah muuda ära, ip ja enda nimi. Loomulikult ütle lahti vanadest kontaktidest, kes teab, et sul selline server üleüldse olemas on.

Nö uue identiteedi tegemine ei olegi tegelikult üpris lihtne, pead ju kõike nullist alustama.

 

Targem oleks ehk ära klaarida vanad arved ja vaevalt, et serveri tühjus on põhjustatud sellest vanast tegevusest, pigem preagusest korrast(adminid, inimesed jms).

Aga kuna ma MC ei mängi, siis ei oska ka eriti pakkuda, mis peamiseks põhjuseks olla võiks. Ehk serveriterohkus?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Natuke kõrgemale tahaks veel vastuseid veits :)!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ka minecraftil peaks selline asi olema nagu "boost" - tellid selle ja server rahvast täis. Kutsud teisi ka eks nad ikka vaatavad et serveris inimesi et vaatame mis seal on ja nimoodi tulevadki. )

 

Ei ole kindel kas mc ka boost kuid olen ysnsgi veendunud et on : )


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See muutmine et aita ma olen muutnud MC nime ja siis tellinud serveri ikka saavad nad kuidagi teada et ma see JartsuMC :bored:


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See nimede ja ipde muutmine ei aita mitte midagi. Sul on vaja serverisse VÄGA head ja sõbraliku meeskonda (mitte sellist nagu kõik väidavad endal olevat) ja ka sõbralikku mängijaskonda. Serverid, kus on mingi 6-12 inimest nt sees ja kõik vaikivad ega räägi midagi, ei kutsu kohe üldse mängima. Nagu Tonight ütles on vaja ka unikaalsust: mõtle välja enneolematuid üritusi, ehita väga ilusaid ehitisi, vaheta mängumoodi või lisa uhkeid pluginaid(?). Hea oleksid kui reklaamiksid serverit rohkem, aga mitte teiste serverites!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mina sind enam aidata ei saa, kuigi kui serveri mult ostsid oli meil jah jutt, et teen reklaami jne. Tegin, aga peale mõnda päeva mängimist laekusid mu:skype, foorumi postkasti ja hotmailile kirjad. Kuidas sa seal nu**id mängjatega nagu mulle öeldi. Eks ta nii ole jah, et omad vitsad peksavad. Ning räägi juhtkonnaga läbi ka nemad olid selle kõiges süüdi tegin liba kasutaja ns ehitasin maja ja adminnid tapsid mu 2ra. Niiet edu!


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olgu võtan 1 tüüpiga ette asjad ,sest tema see oli Etiie nagunii mul koolis ka temapeale kaebusi ja ka huvitav kui ta omanik poleks kas siis meeldiks teistele server rohkem?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Olgu võtan 1 tüüpiga ette asjad ,sest tema see oli Etiie nagunii mul koolis ka temapeale kaebusi ja ka huvitav kui ta omanik poleks kas siis meeldiks teistele server rohkem?

 

Ei, järelikult sa oled juba kõik välja vihastanud ja keegi ei taha sinu serversis mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.