Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nimelt oleks siis vaja serverile pluginat või midagi taolist, et kui aeg(csi roundi) jõuab 00.00 siis hakkab uus round(vahet pole kumma tiimi võitjaks paneb). Tavaliselt kui mapis on objective, siis saab ise automaatselt läbi.

Aga surf mapis kestab round niikaua kui üks tiim on surnud. Aga mul oleks siis vaja, et üks round kestab maksimaalselt 3 minutit.

 

On kellegil ideid kuidas teostada? Surf ski 2 mapi jaoks on vaja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gooogle'st ju peaks leidma ,

 

http://www.amxmodx.org/compiler.php?mod=2&go=search , siin igasuguseid -

 

Kindlasti seal on, aga kui plugina nime ei tea, siis suht raske leida. Siin vahvlis olen näinud palju selliseid tüüpe kes ütlevad, et google on olemas, aga kui sa ei tea plugina nime või lihtsalt ei leia seda googlest, siis tehaksegi siia vahvlisse sellepärast teema, et keegi annaks lingi kust saab seda pluginat tõmmata või plugina nime, mitte nagu sina anna lehe kus on ma ei tea kui palju pluginaid ja pmst ütled , et siit peaks leidma, kui sa tead seda pluginat siis anna talle selle nimi või download link mitte ära anna talle link kui ta on juba arvatavasti seda pluginat otsinud.

Muudetud liikme keviin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti seal on, aga kui plugina nime ei tea, siis suht raske leida. Siin vahvlis olen näinud palju selliseid tüüpe kes ütlevad, et google on olemas, aga kui sa ei tea plugina nime või lihtsalt ei leia seda googlest, siis tehaksegi siia vahvlisse sellepärast teema, et keegi annaks lingi kust saab seda pluginat tõmmata või plugina nime, mitte nagu sina anna lehe kus on ma ei tea kui palju pluginaid ja pmst ütled , et siit peaks leidma, kui sa tead seda pluginat siis anna talle selle nimi või download link mitte ära anna talle link kui ta on juba arvatavasti seda pluginat otsinud.

 

plugina nimes on enamasti kirjas mida see plugin teeb, lisaks on plugina teemas kirjeldus mida plugin teeb, niiet kui googlest märksõnu otsida leiab väga kergelt igast pluginad üles

 

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=56941


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mhmh, aga see annab relvasi mida pole olnudki eelmine round ja nii jääbki andma. Hoidsin AWP, round sai läbi, uue roundi algul oman AK'd. Eks ma proovin korraks uuesti.

 

EDIT: Too plugin on vigu täis, võtan scoudi esimene round. Round saab läbi, järgmine round võtan AK kätte. Uue roundi algul annab scoudi uuesti. Osadele jätab üldse noa ja relvi ei saa võtta. Igaljuhul vigu täis.

Muudetud liikme Kislasurfing'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1122356 compile ära, pane serverile peale, siis compile see ära ja pane serverile peale:

#include 
#include 

#define PLUGIN "end round"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Jim Richardson"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_message(get_user_msgid("RoundTime"), "event_roundtimer");
}
public event_roundtimer() {
new itime = get_msg_arg_int(1)
if (task_exists(1)) remove_task(1)
set_task(float(itime), "task_endround", 1)
}
public task_endround() {
TerminateRound(RoundEndType_Draw)
}


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.