Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Combat lvl 62 Att 40 / Str 86 / Def 10

Soovitatud postitused

VIP
tasuta!

anna mulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teeme nii, et hetkel ära mind Skype lisa ja PM pole ka mõtet saata!!! Ei vasta PMile ega kutsetele!

Kirjuta siia teemasse "Miks just sina peaksid selle konto endale saama" Ühe-Kahe sõnalised poste pole mõtet kirjutada!

Homseks ma valin kellegi kes saab selle konto endale kõigega mis piltidel näha!

 

Good Luck!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Miks just sina peaksid selle konto endale saama"

 

 

Ei hakka mingit sellist juttu ajama, et viin kasutaja uppi vms. See on juba ensest mõistetav, et kui saan selle acci siis hakkan sellega toimetama. Kindlasti valite ju endale meeldivama inimese välja, kes saab selle ning mingit moosi juttu ma ei hakka keetma. Lihtne asi, kui saan kasutaja siis mängin. :)

 

 

 


Keegi usub ka su paska mis sa kirjutad? Hakka kirjanikuks maimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks just sina peaksid selle konto endale saama?

 

Sooviksin seda kasutaja endale, kuna pool aastat tagasi sai oma kasutaja maha müüdud. Mingi 2 kuud tagasi sai tasuta membu ja siis hakkas mu klassivend uuesti RSi mängima. Kuid ise ise ei suutnud enam nii head kasutaja teha nagu oli. Nimelt oli rs minu esimesi arvutimänge ja olen seda mänginud +5 aastat, kuid siis hakkasin csi mängima. Tahan sellega öelda et sooviksin uuesti rsi mängida kuid kui ikka 5 aastat arendatud kasutaja maha müüa ja uuesti alustada lv3, siis on see suur viga, et selle maha müüsin.

 

Selle kasutajaga oleks nimelt suured plaanid, mida klassivennaga läbi viia.

Esmalt: Arendaksin kasutaja PK väärseks & soetaks memberi, kuna klassivend on ka.

 

Ja teiseks: Teha kasutajaga PK videosi, nagu pking video koos klassivennaga ja siis räägime mikkrisse nagu gameplay ehk RS pk gameplay ning meie rääkimine.

Hetkel teeme ka MC gameplaysi, kuid teiste inimestega. Arvan et sellise asja elluviimine oleks huvitav ja pole eestis vägapalju kes teeks RSist gameplaysi.

 

Siinkohas toon välja ka oma uue channeli: http://youtube.com/user/ChillZoneGamers

Kuna sube on veel vähe siis põhjuseks on see et kanal on suve lõpus tehtud.

 

Selle looga tahtsin anda teile ülevaate, mis plaanid mul oleksid :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks just sina peaksid selle konto endale saama?

 

Sooviksin seda kasutaja endale, kuna pool aastat tagasi sai oma kasutaja maha müüdud. Mingi 2 kuud tagasi sai tasuta membu ja siis hakkas mu klassivend uuesti RSi mängima. Kuid ise ise ei suutnud enam nii head kasutaja teha nagu oli. Nimelt oli rs minu esimesi arvutimänge ja olen seda mänginud +5 aastat, kuid siis hakkasin csi mängima. Tahan sellega öelda et sooviksin uuesti rsi mängida kuid kui ikka 5 aastat arendatud kasutaja maha müüa ja uuesti alustada lv3, siis on see suur viga, et selle maha müüsin.

 

Selle kasutajaga oleks nimelt suured plaanid, mida klassivennaga läbi viia.

Esmalt: Arendaksin kasutaja PK väärseks & soetaks memberi, kuna klassivend on ka.

 

Ja teiseks: Teha kasutajaga PK videosi, nagu pking video koos klassivennaga ja siis räägime mikkrisse nagu gameplay ehk RS pk gameplay ning meie rääkimine.

Hetkel teeme ka MC gameplaysi, kuid teiste inimestega. Arvan et sellise asja elluviimine oleks huvitav ja pole eestis vägapalju kes teeks RSist gameplaysi.

 

Siinkohas toon välja ka oma uue channeli: http://youtube.com/user/ChillZoneGamers

Kuna sube on veel vähe siis põhjuseks on see et kanal on suve lõpus tehtud.

 

Selle looga tahtsin anda teile ülevaate, mis plaanid mul oleksid :D

 

 

 

Tundub, et meil on võitja olemas! Seega konto uueks omanikuks saab kasutaja "PoleNime".

 

Edit: PM sent!

Muudetud liikme Cheating'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.