Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas teie usute jumalasse?

Soovitatud postitused

Jumal/Jeesus ja muud olendid on väljamõeldised.

 

 

Samas on küll olemas meie mõistuse piirides jumal, mitte nüüd see pikkade juuste ja siniste silmadega neitsimaaria tagajärg küll-aga Tulnukad?

 

Võin kindlalt väita et, meie jumal ei ole üks ja ainus vaid kogukond/liik Anunnakid kes meid aitavad ja meiemõistes imesi teevad...

 

Jah on olemas ja olen ka asjast aru saanud läbi pika uuringu kus on vale ja tõde samaväärsed aga see tõde leidub ainult arusaajate peas.

 

Toimumas on kuuenda meele vabanemine, kuulmine ja nägemine võimeneb, silmanurgast võib näha liikumisi tunnetate ilmamuutusi jne...

 

 

Kurjus kaob või kurjad elimineeritakse ja maailmas saab olema harmoonia. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu. Minu nii kui mina maailma näen, pole üleinimlike võimeid ja asju olemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, jumal on olemas, mitte küll minujaoks, vaid nende "uskujate" peas, eksisteerib ta täielikult.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usu.

 

Aga kui veel kuskil 12-13 olin siis käisin vabatahtlikult ükskord sõpradega usklikute peol vms.. ei.mäleta enam.nime. Mingi ameerika vennad vähemalt olid ja siis mängisime pallimänge ja laulsime jumalalaule ja siis saj tasuta süüa ja kohukesi ja mingi suure keeksi said kõik kaasa.

 

Kuna sõbrad kàisid tihti seal siis nemad said ka mingi ameerikast kinke.. tasuta

 

Et jh ise käisin yks kord sellepärast siis et tasuta süüa/juua ja staffi saada :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei oskagi sellele küsimusele vastata ehk siis vastus pole jah aga samas pole ta ei ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei usu asju mida ma ise näinud pole. Samas ei saa ma väita, et jumalat ei eksisteeri. Kõik on mõtlemises kinni. :)

 

Same !


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.