Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oleneb telefoni otstarbest.

 

Kui sa tahad kasutaja sõbralikku nutitelefoni, siis Lumia 900 on hea valik. Nokiale kohaselt on menüüd ja sätestamine lihtne ning kiiresti omandatav. Tegemist on väga hea ja ilusa telefoniga. 8MP tagakaamera ja 1.3MP esikaamera tagavad väga hea kvaliteedi.

 

Halvast poolest,

Sitt ekraani reso ainult 800 x 480, paneme kõrvale Iphone 5, mis võimaldab 1136 x 640.

Touch ekraan on tunduvalt sujuvam Iphone-l. Ja ka Samsungil.

Ei saa võtta screenshotte, kui see sind mõjutab, sest mul on tähtis võtta dokumentidest pilt.

Aku alla keskmise. Ütleme nii, et rohkem kasutamise juures(mail, wifi, google, kõned, skype) saab iga öö laadida ikka.

Üks suur probleem veel on nende kõlar. Isegi kui on volume täiesti low peal, kuulevad kõrvalolijad, mis mulle telefonis räägitakse(vaikses keskkonnas).

 

 

 

Mina eelistan Iphone ja arvatavasti ka lähen järgi viiele mingiaeg. Aga olen mõlemat neid näppinud ning otsus ei tulnud lihtsalt. Nokia koos Microsoftiga on täiesti konkurentsivõimeline Androidile ja Macile ...

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

...

Sitt ekraani reso ainult 800 x 480, paneme kõrvale Iphone 5, mis võimaldab 1136 x 640.

Touch ekraan on tunduvalt sujuvam Iphone-l. Ja ka Samsungil....

 

Mis saa teed siis kui nt. Iphone5 aku 2 aasta p2rast n2ssu l2heb, kui mitte varemgi? sisse ehitatud aku ju. L6puks maale toojale v6i tootjale ja telo tagasi saamine uue akuga on kulukam kui asi v22rt..just say'n, you might facepalm yo self.

 

Aga jh vaata ehk ennem Samsung Galaxy S2 yle v6i HTC ONE S. Enamus appe tehakse Androidile, ei ole kokku puutund teloga mis kasutab windoosat, ei ole kindel kas androidi appid hakkavad sellel t66le vms.

 

Oo, ja kas mitte nokia l2hi tulevikus asju kokku ei pakki? V2hemalt olen kuskilt kuulnud, et suht kinni mineku peal on omagega.

Nt. guugel andis sellise artikkli:

July 9, 2012

"Yes, Nokia (NOK) the Finnish mobile device maker as we know it, is doomed for bankruptcy and reorganization... "

Rohkem infot:

http://seekingalpha.com/article/709681-nokia-is-finnished-prepare-for-bankruptcy

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Oo, ja kas mitte nokia l2hi tulevikus asju kokku ei pakki? V2hemalt olen kuskilt kuulnud, et suht kinni mineku peal on omagega.

Nt. guugel andis sellise artikkli:

July 9, 2012

"Yes, Nokia (NOK) the Finnish mobile device maker as we know it, is doomed for bankruptcy and reorganization... "

Rohkem infot:

http://seekingalpha.com/article/709681-nokia-is-finnished-prepare-for-bankruptcy

 

Nokia pidavat lõpetama symbiani arenduse. Windows phone praeguse seisuga jätkab edasi. Kuskil on mainitud ka, et viimasel võimalusel tuleb android Nokiale, aga ma ei ole kindel kas see on tõsi. Windows phonel tundub ka rohkem appe olevat kui symbianil, vähemalt ma olen teda lehekülgedel androidi ja iose kõrval näinud peesitamas. Isiklikult pole veel windows phone kasutanud, aga võin öelda, et mu C7 aku suutis 5 päeva vastu pidada (säästureziim ja mõõdukas kasutamine). Nüüd ta vast nii kaua ei pea, mingi päev vast, aga millalgi vahetan aku ära, maksavad vist mingi 10€ tükk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa, mis Teil inimestel siin Vahli keskkonnas viga on?

Miks sa väidad midagi, kui sa pole asjas kindel ...Enne googelda, kui tuled oma nõmedaid väiteid mulle loopima. Iphone-l saab vahetada aku nagu igal teisel keerukamal nutitelefonil/tabletil. Loe http://www.comphorizons.com/how-to-remove-the-iphone-5-battery/.

 

Arvestades, et Nokia teeb Microsoftiga koostööd, pankrott ei tule kõne allagi. Ainuke probleem võib esineda selles, et varsti võib omada Nokia-t mitte enam soomlane, vaid hoopis teada tuntud MS.

 

 

Mis saa teed siis kui nt. Iphone5 aku 2 aasta p2rast n2ssu l2heb, kui mitte varemgi? sisse ehitatud aku ju. L6puks maale toojale v6i tootjale ja telo tagasi saamine uue akuga on kulukam kui asi v22rt..just say'n, you might facepalm yo self.

 

Aga jh vaata ehk ennem Samsung Galaxy S2 yle v6i HTC ONE S. Enamus appe tehakse Androidile, ei ole kokku puutund teloga mis kasutab windoosat, ei ole kindel kas androidi appid hakkavad sellel t66le vms.

 

Oo, ja kas mitte nokia l2hi tulevikus asju kokku ei pakki? V2hemalt olen kuskilt kuulnud, et suht kinni mineku peal on omagega.

Nt. guugel andis sellise artikkli:

July 9, 2012

"Yes, Nokia (NOK) the Finnish mobile device maker as we know it, is doomed for bankruptcy and reorganization... "

Rohkem infot:

http://seekingalpha.com/article/709681-nokia-is-finnished-prepare-for-bankruptcy


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endale meeldib kas iPhone operatsioonisüsteem või siis ainult windows phone! Ei istu enam need androidid - liiga ühesugused, valmistanud minule pettumust võrreldes eelnevatega.Tahtsin endalegi osta Lumia 900, kuid matsin selle otsuse esialgu maha ning ootan 920 Lumia välja, ehk siis 900 hind läheb madalamaks ;)


stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
igatahes telefon ostetud ja kes see rääkis et screen touch halb siis mine ja näpi telefoni mitte ära tule rääkima mida sa ei tea.

teema võib lukku panna.

+1

Ma hoitsin meelega siit teemast eemale, sest tarkpead on minust selle telefoni suhtes palju targemad kuigi oman 800-t.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.