Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Läpaka klaviatuuri probleem

Soovitatud postitused

Hei, soetasin hiljuti uue läpaka, millel on est/rus klaviatuur (ostes ei teadnud seda :D). Nüüd on kõik märgid paigast ära, / () & - need märgid ei ole oma koha peal või vähemalt kui üritan neid teha, tulevad teistsugused märgid. Windowsis on sätted kõik Eesti oma peale pandud, aga ei midagi, milles jama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Control Panel - Clock, Language and Region - Region and Language - Keyboards and Languages - Change keyboards.

 

Vaata, et seal oleks kõik ilusti Eesti peal ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Palun loe mu teema ilusti läbi... kõikvõimalikud settingud on Eesti peale juba pandud, seda ma oskan, aga ei saa aru, miks ikkagi märgid paigast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Paluks ainult abistavaid postitusi, mitte arutlevaid. Ei, alati on olnud lauaarvutil ja praegu ka on Eesti sätted, probleemi pole. Läpakas samamoodi, aga probleem on õhus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on üks idee.

 

Kas sul on Language bar aktiveeritud? Kui ei, siis aktiveeri. Probleem ehk võibki seisneda selles, et programmid õpivad ära millise klaviatuuriga sa esmakordselt neid külastasid ja lülitavad ennast automaatselt RUS/EN peale, isegi, kui sa paned menüüst EST. Muidu klaviatuuri outputti saab vahetada ALT+ Shift.

Alternatiiv ehk võib ka olla mitte vajaliku klaviatuuri hävitamine menüüst, ei ole katsetanud.

 

Mul oli sarnane juhtub, kui installisin windowsi EN klaviatuuriga ning hiljem avastasin, et vahvlis toksimiseks oleks siiski vaja täpitähti. Aga peale eesti keele sisestamist, siiski loopis koguaeg tagasi EN peale.

 

 

Anna teada, kas aitas.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.