Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

https://www.digizone.ee/77/Audio-MP3/81/K%C3%B5rvaklapid/90722/Razer-k%C3%B5rvaklapid-Orca#cat=81&listmode=list&p=0&sort=name_asc&perpage=20&filter[1223]=102

 

Hetkel plaanis sellised osta.

Võite soovitusi jagada, on normid?

Oskate äkki pakkuda samas hinnaklassis midagi paremat vb ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei taha klappe ainult pelamiseks, tahaks selliseid millega oleks ka normalno muusikat kuulata :D

hakkasin mõtlema siberia peale, kuidas nendel bass jne on, on muusikat ka nendega hea kuulata ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

http://www.gamez.ee/lisaseadmed-ja-tarvikud/korvaklapid-ja-mikrofonid/steelseries-siberia-headset-v2-black-gold.html

 

oskab keegi öelda, kas see on usaldusväärne leht ja mis vahe on full-size ja tavalistel siberia v2?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole kunagi aru saanud miks ostekase suuri klappe, oma 50€-80€, kas tõesti muusika kvaliteet paraneb nii hästi? Mängudes on kaasahaarvam muusika vms?

 

Võibolla on minu viga, kuna kunagi arvasin ka hiirtest peaaegu sama, sai endale gaming hiir ostetud ja tuli välja kui loll olin :D Kuid siiski klappides, ei näe tõesti nii suurt erinevust.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Pole kunagi aru saanud miks ostekase suuri klappe, oma 50€-80€, kas tõesti muusika kvaliteet paraneb nii hästi? Mängudes on kaasahaarvam muusika vms?

 

Võibolla on minu viga, kuna kunagi arvasin ka hiirtest peaaegu sama, sai endale gaming hiir ostetud ja tuli välja kui loll olin :D Kuid siiski klappides, ei näe tõesti nii suurt erinevust.

 

Klappides on see erinevus MITU korda suurem. Mina just neid mis soovitati muusika jaoks ei ostaks aga eks kõik ise teavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole kunagi aru saanud miks ostekase suuri klappe, oma 50€-80€, kas tõesti muusika kvaliteet paraneb nii hästi? Mängudes on kaasahaarvam muusika vms?

 

Võibolla on minu viga, kuna kunagi arvasin ka hiirtest peaaegu sama, sai endale gaming hiir ostetud ja tuli välja kui loll olin :D Kuid siiski klappides, ei näe tõesti nii suurt erinevust.

 

Erinevus on tegelt suur, heli kvaliteet jms. No ise ostsin näiteks Pioneer SE-CL711 inear klapid, ei ole küll mängimiseks mõeldud, kuid kooli jaoks ning võin julgelt õelda, et mingi 5€ inear klappidega ei anna neid võrrelda. Pioneerid maksid 22€.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei taha klappe ainult pelamiseks, tahaks selliseid millega oleks ka normalno muusikat kuulata :D

hakkasin mõtlema siberia peale, kuidas nendel bass jne on, on muusikat ka nendega hea kuulata ?

 

Heli kvaliteet ja bass on lihtsalt super..


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

siberia v2 jäi minu lõplikuks valikuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tegelikult on kõige odavamad lillad :D

Alguses mõtlesin võtta valged, aga valgetega on see probleem, et need määrduvad üsna kähku ma usun.

Nii see lihtsalt valgete asjadega on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on kõige odavamad lillad :D

Alguses mõtlesin võtta valged, aga valgetega on see probleem, et need määrduvad üsna kähku ma usun.

Nii see lihtsalt valgete asjadega on.

 

Riided võibolla tõesti, kuid esemed ikka nii kergelt ka ei määrdu.

 

See oleneb sinu hoidmisviisist ka.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No valge läheb siiski pika peale värvist ära ja ei ole enam see valge mis varem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on juba ära otsustanud, lukku. Avan algataja soovil.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.