Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See on... lugu mis on juhtunud siin, eestimaal... ühe kindla inimesega. Meie, kui eesti kodanikud, ei saa olla kindlad siinses elus kas meil on sõpru, kes meist hoolivad, kas meil on tuttavad, kes on meile iga väiksema probleemiga abiks, kas meil on keegi lähedane, kes ei lahku iial sinu elust või on see puhas unenägu? Miks need mälestused, miks need probleemid ja vead siinsel rajal meid küll tülitavad. Kas elus peabki olema niivõrd karm, et see kuhugile prügikasti visata? Püüdes minna edasi seda kitsast rada, tuleb meelde meie viimne teekond, mis oli küll lai, kuid vigadega. Me ei arvestanud teineteisega, ei, me mõtlesime vaid iseendale. Targem oleks ehk öelda, hoiame sõpru kes sul on, jäta need keda sul enam pole? Hoolid temast, hoolib sinust.Ma võin veenduda, et keegi pole varem mõelnud " Mis on tegelikuses sõprus?". Sellele mõistele on väga raske seletust anda, sest seda ei saa lihtsalt sõnadega kirjeldada. Näita see rada ette, mida mööda pea

b üks hooliv sõber minema.

Kui ma mõtlen nüüd nendele aegadele, mil see aeg oli, kus ma olin ääretult õnnelik, nuttes rõõmust, teades õnnest ei suutnud ma millegile rohkem mõelda kui ainult sellele, ainulaadsele sõbrale, kes oli mulle aegajalt toeks, valas minuga koos pisaraid, mitte ei põgenenud maailmalõppu ega lõpetanud suhtlemist.

See, millele olin tookord mõelnud.. See kustus äkitselt.. Tekkis küsimus vaid MIKS?

Päev päeva möödudes sain ma aru, et tegu ei ole enam unenäoga, see on reaalsus, sest õnn ei pruugi igaühele naerata. Ta võtab ära meilt kõige kallimad inimesed, kes meil üldse on, keda meil rohkem vaja kui iseennast...

 

Selle tekstiga tahan teile öelda: Hoidke sõpru, hoidke tuttavaid, hoidke lähedasi, sest ühelhetkel.. neid lihtsalt enam ei pruugi olla...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wow, siuke mase tripp....

 

Aga ainult üks sõna(akronüüm) selle peale: YOLO!

 

Ei, aga tõsiselt, inimeste lahku kasvamine(kuigi ma arvan, et sa mõtlesid küll suremist) on üks meie elu osast.

See on paratamatu evolutsiooni üks pool, kuigi see võib olla kurb, toob evolutsioon kaasa meie ellu muutusi ja need kõik ei ole halvad. :P See kelle sa kaotasid tuleb kellegi uue näol tagasi, aga siin kohal tekib kurb nõiaring: iga üks kelle sa leidsid, kaob ja tekib uus.

 

Aga ärge arvake, et see on ainuke võimalus, võimalusi on mitmeid ja loomulikult on võimalik olla ka sõbrad(või rohkemat) terve elu jooksul, aga elu lõppedes(kas sinu või sõbra) on siis kaotus olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kes või mis on tõeline sõber?

Loevad need sõbrad

kellele sa võid helistada kell 4 hommikul

Sõber saab aru kui kallis sa talle olid alles siis kui on sind kaotanud

 

Inglid on olemas, kuid vahel pole neil tiibu ja me kutsume neid sõpradeks ;)

Me kanname oma sõpru südames ja nad ei ole kordagi öelnud, et neil on seal kitsas.

Sõpruse ja armastuse tuum on selles, et tahame osa saada ka sõbra kannatustest,mitte üksnes tema rõõmudest.

Meil võib olla vähe sõpru, kuid teame, et nad on tõelised

Sõbrad on nagu tähed. Sa ei pruugi neid tihtilugu näha kuid tead, et nad on ikka ja alati olemas.

Sõber on sinu kõrval ka siis, kui tahaksid, et ta oleks mujal. Ilma sõpruseta pole elu midagi väärt

Parim, mis sõber teha võib, on sõbraks jääda

Sõbrad teevad õnne suuremaks ja kurbuse väiksemaks, korrutavad rõõmu ja jagavad kurbuse.

Tõelised sõbrad ei hooli su puudutustest ja ei kadesta su edu.

Üks sõber on suur asi, kaks on palju ja kolm on peaaegu võimatu.

Sõber kuuleb su südame laulu ja kui sa peaks selle unustama, siis ta laulab sulle ette.

Sõpruseta pole elu magus. Vana sõbra saamine nõuab aega.

Hea sõber on odavam kui arstiabi. Sõber on see kes usub ja usaldab sind.

Sõber on looduse ime.

Sõprus on lõng, mis köidab südamed kokku

Tõeline sõber on õiglane,abivalmis,kannatlik, vapper, truu ning igavene...

Head sõbrad on kui maailma inglid.

Sõbrad täidavad su elu rõõmuga, hinge päikesepaistega ja südame armastusega.

Et omada sõpru, ole sõber..

Tõelised sõbrad kuulevad ka seda, mida sa ei ole öelnud

sõbrad on lilled meie aias

Mõnikord ei suuda kõik maailma sõbrad öelda nii palju kui ühe sõbra kallistus.

Varastada elult sõprus on sama, mis varastada elult päike

Üksainus roos võib olla minu aed ja üksainus sõber võib olla minu maailm.

Sõprus on nagu niit, mis purunedes ja uuesti kokku sõlmides jätab sõlme vahele

Sõprus on nagu pärl mis midagi ei maksa kuid on palju väärt.

Sõprus ja armastus on kaks suurt tunnet, mis muudavad inimese täielikult

Sõber on midagi toredaimat, mis sul võib olla ja midagi parimat sa võid olla.

Südamed vajavad sõpru!

 

FOREVER FRIEND!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.