Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Huligaan! :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
[ATTACH=CONFIG]3665[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3666[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3667[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3668[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3669[/ATTACH]

 

Kui sul oleks sellel Opel Omageal ilus velg all, mine kui ilus pill :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi helisüsteem on ka olemas ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2011 Audi Q5 Quattro 2.0 TDI või 2010 Volvo XC60 2.4 D5

 

Kellegil kogemusi kummagi sõidukiga, kumb mugavam/ruumikam on? Millist soovitate?

 

Järgmine nädal saan ehk mõlemaga proovisõidu ära teha


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=e2a1d94f7c65e5f9cea09f32a9e88c48 mis autost arvate? täna arvatavasti vaatama seda.

 

elusees ei soovita seda autot kellegile, käisin täna vaatamas tõeline peldik seest, tundub nagu oleks teisest autost pildid.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=e2a1d94f7c65e5f9cea09f32a9e88c48 mis autost arvate? täna arvatavasti vaatama seda.

 

elusees ei soovita seda autot kellegile, käisin täna vaatamas tõeline peldik seest, tundub nagu oleks teisest autost pildid.

 

 

Mina näen juba piltidelt, et see auto on suhteliselt "peldik" seest.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=e2a1d94f7c65e5f9cea09f32a9e88c48 mis autost arvate? täna arvatavasti vaatama seda.

 

elusees ei soovita seda autot kellegile, käisin täna vaatamas tõeline peldik seest, tundub nagu oleks teisest autost pildid.

Mis sa arvasid ,et on mingi korralik sisu ?Esiteks vaata hind ja aastat siis on normaalne ka ,kui selline sisu sees.

Sõitsid ka või ainult vaatasid ?Kuidas mootor ja teised asjad olid ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellise raha eest midagi paremat ei saagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.auto24.ee/used/1499487

lähen vist seda vaatama, kõige vahvam auto juures oli see et krdi tüübil oli nii kiire isegi et ei saanud autoga sõitagi. Krdi käetugi oli juba selline et tõsta ära küljest lihtsalt, ja nagu tekstist lugeda siis pidi auto olema igapäevakasutuses aga krt selline tolmukiht oli autol peal. aga noo eks ta oligi mingi russ kes tahtis raha teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aidake otsustada. Kas osta tuleval suvel Jawa või Minsk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahel ikka ajab natuke närvi küll, kui tahetakse osta pitbike ära ja siis öeldakse, et neil pole transpordi võimalust :D Krt küll.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahel ikka ajab natuke närvi küll, kui tahetakse osta pitbike ära ja siis öeldakse, et neil pole transpordi võimalust :D Krt küll.

Nu eks see probleem ole tänapäeval sagedane. Enamus nendest ostjatest on -14 aastased lapsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tühikargajaid on jah olnud ka väga palju krt, öeldakse, et ostan ära, aga siis jääb asi jälle seisma, kuna tavaliselt on nii, et räägitakse asjad ära ja siis räägitakse alles vanematega.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2011 Audi Q5 Quattro 2.0 TDI või 2010 Volvo XC60 2.4 D5

 

Kellegil kogemusi kummagi sõidukiga, kumb mugavam/ruumikam on? Millist soovitate?

 

Järgmine nädal saan ehk mõlemaga proovisõidu ära teha

 

Ma käisin sõitmas xc60-ga, kui otsisin endale autot. Tüüpiline Volvo, üpriski ruumikas, mugav ja juttude kohaselt vastupidav, välimus on stiilne. Aga ei tekkinud roolis seda tunnetust küll, et tahaks endal seda autot. Mulle eriti ei istunud ...

 

Mina panustaksin rohkem Q5-e peale.

 

 

Tühikargajaid on jah olnud ka väga palju krt, öeldakse, et ostan ära, aga siis jääb asi jälle seisma, kuna tavaliselt on nii, et räägitakse asjad ära ja siis räägitakse alles vanematega.

 

Ja jah, eriti jube on siis, kui hinda tingitakse meeletult, üle küngaste ja mägede leitakse sobiv lõplik hind ja siis natuke aega hiljem tuleb sõnum, kahjuks ikka ei ole huvitatud. Vot see ajab närvi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Emal on 2011 aasta Q5 ja auto näeb igati hea välja nii seest kui väljast. Aga kas mina (internetiajastu inimene) olen tõesti nii võhik, et ei saa aru, kuidas pagasiruumi avada ilma, et peaks mootori välja lülitama ja võtme eest võtma? Ja see on teine audi, kus meie peres suudeti päikesesirmi kinnitusnaga ära murda küljest (eelmise murtsime ära A8 seest). Nii palju kui ma sõitnud ise olen sellega, siis rool kisub pidevalt kuskile, aga see võib olla lihtsalt maasturite ja suurte rehvide värk.

 

Auto on muidu mõnusalt tundlik, eriti rool kui keerata koha pealt või vaikselt liikudes. Kui sa klaaslaega vaatad, siis see on minuarust suhteliselt mõnus, kuna see on nii suur. Ja Audi tuled on muidugi kõige ägedamad asjad maailmas nii välimuselt kui pimedas sõites. See on nüüd minu arvamus. Pigem tõin välja natuke negatiivsemaid asju mida jälgima pead. Sinu eelistatud autol võivad üldse teised lisad olla, nii et vb saad pagasiruumi normaalselt lahti :D.

 

Teisest autost ei oska midagi rääkida ja minu arvamus lugedes arvesta, et ma olen auto ja lubade omanik olnud vaid aasta ja Audit oskan võrrelda vaid enda 2006 aasta C klassi mercedes C220-nega. Kuigi mul on võimalus pea igapäevaselt sõita Q5-ga siis eelistan mersut, kuidagi kodusem ja Q5 ja maasturid üldse tunduvad minu kui õpilase jaoks natuke liiga uhked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Princeps, see rooli kakkumine on tingitud laiadest rehvidest ja Eesti rööpas teedest :)

 

Sõidu ajal Audi lukustab nii pagasiruumi, uksed, kui ka bensu luugi. Et neid avada töötava mootoriga, vajuta unlock juhiuksel olevast lülitist. Peaks aitama.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmm, rööpas teed vist jep ongi see teine asi, mis selle kakkumise kokku annab. Hmm see unlock asi vist ajaks asja ära tõesti. Mersu puhul peab ka unlocki vajutama, et luuki avada, ei kujuta ette miks Q5 puhul pole selle peale tulnud. Vb kuna unlock nupp asub juhi ukse küljes mitte keskel, ei ole üldse harjunud uksi sealt avama. Aga kui see unlock aitab, siis ole sa tänatud, jälle üks probleem lahendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Golf 1 või oli see Golf 2 ,mis pidi olema pommikindel auto ?Küsimus ,et kui selle ,kas selle jupid maksavad palju ja nõuab palju remonti ?Ise olen vaatanud ,et golfi peaks saama 500-700euroga ,või sellise raha eest leiab parema ?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõlemad on pommikindlad. Ei nõua palju remonti ja kõige odavamad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole vahet ju. Veermiku lähevad samad jupid. Golf 1 haruldasem - ilusam - st. et hinda minemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.