Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Kui aus olla siis see on üks väheseid sedaan C5-tesi mis mulle meeldib. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kellelgi viitsimist on siis võiks mulle soovitada head autod millest kena projektikas valmis vorpida :).

Ise olen mõelnud BMW e30 (Saaksin auto tuttava käest kuskil 2500-3000€) kahe-poolene.

Või siis väheke odavam riist, kuid kindlasti mitte kehvem (minu silmis) VW Golf 3 Vr6.

 

Niiet kui kellelgi on midagi muud huvitavat pakkuda siis kindlasti laske oma ideed valla.

 

E30 oleks päris hea valik, aga võta midagi vähe vanemat. Ainult E30'neid näebki linnapeal hetkel. Ma ei tea kuidas teistega on, aga ma näen päevas reaalselt vähemalt viite E30't. Okei, mõnipäev vähem, teine päev rohkem. Mina isiklikult otsiks E23 või E24 kere ja teeks selle korda ning siis soetaks mingi võimsama mootori peale. Kupee oleks eriti nice. 2500-3000€ eest saaksid sa väga korraliku valmis projekti. Kui tahad ise projekti kallal töötada, siis osta ainult kere ja hakka pihta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

E24.. vähe kallis pole?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
E24.. vähe kallis pole?

 

Pole ausalt öeldes hindu uurinud. :$ Mõned kuud tagasi vaatasin, kui endale E30'ne soetasin, aga enam ei mäleta mis need hinnad olid. Ja ainult kere ei tohiks palju maksta, kui leiad ainult kere muidugi. Rohkem pole uurinud, ei osta enam ühtki Bmw'd omale, lubasin endale. Audi on üle kõige siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem E28 - Ei ole veel nii meeletult kallis ja selle väärtus tõuseb iga päevaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina võtaksin igatahes eeskujuks selle auto.. Seda enam veel, et seda autot enam pole..

 

cory-625x362.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt, mul läks täna vist tagumine verdu pooleks. Käis mingi pauk ja nüüd sõidad august läbi, siis mingi litt käib. Ühelt poolt jumala alla vajunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul vedru pooleks oli, siis ei andnud see pm üldse tunda, nagu iga teine sillakolks oli, aga kui estakaadi peal üles tõstsin siis ratas käis vabalt üles allla. Sul ilmselt läks asi vähe nutusemalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun jh, aga kohe lähen vaatan üle ja anna teada:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain kõne täna Alfa käigukasti kohta. Arvuti ei näita mitte mingeid vigu, mis tähendab alati halba :( Lubasid see nädal või järgmine lahti võtta.

 

God deem.

 

Sitad ajad kõigil?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Polnud verdu vaid see taldrik, mis vedru hoiab on katki:D Nüüd vaja tõmmitsad sebida ja peab ise ära vahetama, kuigi selline jama seda vahetada. Peab seest nii palju lahti võtma, et jõuda ühe poldini

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain kõne täna Alfa käigukasti kohta. Arvuti ei näita mitte mingeid vigu, mis tähendab alati halba :( Lubasid see nädal või järgmine lahti võtta.

 

God deem.

 

Sitad ajad kõigil?

 

Tundub nii... Siis ma ei julge muud kahtlustada, kui et turbiin on oma aja ära elanud..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub nii... Siis ma ei julge muud kahtlustada, kui et turbiin on oma aja ära elanud..

 

Mul pole kunagi kastiga muresid olnud, kas sa oskad millises hinnaulatuses sellised remondid tavaliselt lõppevad?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõni läheb päris julgeks kätte ära...

Varsti saab oma laksu ka kätte.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=142894589237769&set=vb.154215641304011&type=2&theater

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõni läheb päris julgeks kätte ära...

Varsti saab oma laksu ka kätte.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=142894589237769&set=vb.154215641304011&type=2&theater

Julm vend on see...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, julge on selle nimi, aga mõistusega siiski inimene ei sõitnud. Õnntused olid ju nina ees! Kas mäletate seda drifterit, kes kulges liikluses vana M5-ga? Vot see oli talent ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes siin toorikut otsis?

 

http://www.soov.ee/laanevirumaa/BMW_520i_E12_2370866.htm?ca=1&w=3

 

tõmmake ligi ära. 300 selle eest on kommiraha, ja e12 vähe vingem ja harudlasem kui e28. Kui käed küljes ja pöial peopesast välja ei kasva, vähe ressurssi ka on, saab ilusa asja valmis teha.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ükspäev loodan Rannus ühe vanema BMW pildi siia üles saada. Rämedalt ilus oldschool masin ikka..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, julge on selle nimi, aga mõistusega siiski inimene ei sõitnud. Õnntused olid ju nina ees! Kas mäletate seda drifterit, kes kulges liikluses vana M5-ga? Vot see oli talent ...

 

Sellise idiootsusega ei pane ta ohtu ainult enda, vaid ka mitme teise inimese elu. Driftigu kuskil raja peal, ei ole vaja ju ilmtingimata linnavahele ronida, et tõestada kui idioot üks vend olla saab. Selle M5 vana kohta arvaks sama, aga see vend sõitis/driftis paremini, kui ta käiagi oskas.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai siis auto kallal 4h oma ajusi K*****D, aga lõpuks sai valmis:D Uuesti ei tahaks teha:D

 

Peab ikka paari aasta jooksul mingi uuema pilli ostma, sest mul kopp ees sellest hirnust, et millal jälle midagi otsad annab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes siin toorikut otsis?

 

http://www.soov.ee/laanevirumaa/BMW_520i_E12_2370866.htm?ca=1&w=3

 

tõmmake ligi ära. 300 selle eest on kommiraha, ja e12 vähe vingem ja harudlasem kui e28. Kui käed küljes ja pöial peopesast välja ei kasva, vähe ressurssi ka on, saab ilusa asja valmis teha.

 

 

Oiii..... Oleks vabu resursse rohkem, võtaksin ise ära. :(

 

Mario, ise olen otseselt kokku puutunud solenoidide vahetusega, seega kahjuks ei oska öelda mis hinnaklassi see minna võib.. Eriti odav lõbu see ei ole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep sama mõte käis peast läbi. Oleks väheke rohkem vaba raha ostaksin kasvõi mädanema praegu selle. Kui rohkem ressurssi tekiks, siis hakkaks nokitsema.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.