Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

E30 Touring(universaal kerega) on müüa, kui mõni bmw fanat peaks juhuslikult huvitatud olema. 1100€ eest. 2.7 mootor. Rohkem ei viitsi midagi kirjutada. Ei looda siit huvilist leida, aga mine tea, kui kellegil huvi peaks olema, siis annan täpsemad andmed.

 

Tee korralik müügikuulutus ja küll siis leiad ostja ka kiiremini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1381649&rhash=5a29

 

Endale küll ei tahaks, aga päris huvitav ning omamoodi.

 

Miks toonklaas on moest kadunud :(

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena küll, kuid overpriced imo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga ilus, kuid arvan ka et hind kõrge golf 2 kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.lowlifer.ee/2012/12/04/plartsti/ Siin rohkem lugemist selle kohta.

 

Minu arust jällegi väga hea hind. Arvestades, et auto eest on hoolitsetud. Tõenäoliselt pole see pärast keretöid ja peale seda huvitavat värvi talviti sõitnud. + pole just kõige levinumad istmed, coilid all jne.

 

See ongi Eesti viga, et teiste ehitatud hobiautosid ei hinnata. Kes ise ehitab see teab palju ajakulu juba sellisesse asja läheb. Rahast rääkimata, seda summat ei saa nagunii never tagasi mis autosse matetakse. Kuid Eestis miskipärast ei hinnata seda. Stanceworksis jms jällegi lähevad sellised üles vuntsitud masinad väga hästi kaubaks ja sealt vahetatakse päris palju masinaid. Päris tihti lugeda kuidas keegi oma stancetud e30, e36 m3 maha müüs et midagi muud jälle osta. Ükshetk võib projekt lihtsalt ammendatud olla. Auto nö valmis ja autopedel vaja midagi koguaeg teha. Siis tuleb vana maha müüa, et midagi uut võtta, paraku jah, Eestis ilmselt väärilise hinna eest müügiks ei lähe:/


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.lowlifer.ee/2012/12/04/plartsti/ Siin rohkem lugemist selle kohta.

 

Minu arust jällegi väga hea hind. Arvestades, et auto eest on hoolitsetud. Tõenäoliselt pole see pärast keretöid ja peale seda huvitavat värvi talviti sõitnud. + pole just kõige levinumad istmed, coilid all jne.

 

See ongi Eesti viga, et teiste ehitatud hobiautosid ei hinnata. Kes ise ehitab see teab palju ajakulu juba sellisesse asja läheb. Rahast rääkimata, seda summat ei saa nagunii never tagasi mis autosse matetakse. Kuid Eestis miskipärast ei hinnata seda. Stanceworksis jms jällegi lähevad sellised üles vuntsitud masinad väga hästi kaubaks ja sealt vahetatakse päris palju masinaid. Päris tihti lugeda kuidas keegi oma stancetud e30, e36 m3 maha müüs et midagi muud jälle osta. Ükshetk võib projekt lihtsalt ammendatud olla. Auto nö valmis ja autopedel vaja midagi koguaeg teha. Siis tuleb vana maha müüa, et midagi uut võtta, paraku jah, Eestis ilmselt väärilise hinna eest müügiks ei lähe:/

 

Eestis ei saa elusees küsida seda hinda, mida sa oled autole alla tampinud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis ei saa elusees küsida seda hinda, mida sa oled autole alla tampinud.

 

 

See on peaagu iga asjaga nii. Olgu hea roller, auto, ilus aed, arvuti või mis iganes asi, kuhu raha tihkelt alla on pandud, maha müües võib samast summast ainult unistada. Eestlased on kitsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eestis ei saa elusees küsida seda hinda, mida sa oled autole alla tampinud.

Ma ei väidagi, et sama raha oleks vaja tagasi saada. Olen volvo alla praegu mingi 2-3k vahel kindlasti alla tampinud, vaevalt, et mingi 1.8k kättegi saaks. Aga siia golfi ilmselgelt rohkem investeeritud kui see 1.5k ja minu arust pole see hind midagi ulmselist korraliku auto puhul. Vanakool hakkab hinda jälle minema. Aga fakt on see, et harulduste ja silmapaistvamate asjade eest ei maksta Eestis lihtsalt. Soomes oleks sellel golfil 2k euriga kindlasti lööki.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soomes on autoonvero, mis tähendab, pead maksma mingi osa auto turuväärtusest riigile. Sellise auto puhul peab arvestama 600-700 eurot registreerimisele ja muudele maksudele. Aga kindlasti oleks rohkem turgu seal, kui siin.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Verod verodeks, aga lihtsalt väidan seda, et soomes hinnatakse sellist käsitööd rohkem, kui Eestis. Eestis kuidagi liiga tavaline see suhtumine, et misasja 90 aasta golf 2 1.5k? segi kloppinud ennast? Kuigi tegelikult on see hobiauto/projekti kohta suht lahja hind ju tegelt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soomlastel rohkem raha, et endale sellist autot lubada.

Eestlased ei taha sellist raha välja käia sellise auto eest.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NB! Mootor on hetkel laiali, plokikaan tahab tegemist, kui soovite komplektset autot siis soodushind ei kehti.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1378296&utm_source=mail_ee&utm_medium=banner&utm_campaign=general

 

Ülehinnatud?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rullikad on sigakallid kusjuures. alla tonni saad pmst mingi räige raipe kätte. 1-1.5 on mingi enamvähem ja mingi kuni 2 ja üle sealt on päris ilusad asjad.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.auto24.ee/used/1048312

 

KURAT, I WANT!! Nii odav lihtsalt...ostaks praegu esimeseks autoks ja hakkaks vaikselt ilusti üles ehitama...Pekki küll...see kuulutus võiks 2 kuud üleval olla, saaksin ära osta, aga ei, see on 3 päevaga niikuinii läinud ma pakun...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.auto24.ee/used/1048312

 

KURAT, I WANT!! Nii odav lihtsalt...ostaks praegu esimeseks autoks ja hakkaks vaikselt ilusti üles ehitama...Pekki küll...see kuulutus võiks 2 kuud üleval olla, saaksin ära osta, aga ei, see on 3 päevaga niikuinii läinud ma pakun...

Seda hinda saab tingida ka .Tundub ,et tagu amortid on läbi või ongi perse nii all?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Description on hea, õli ei võta :D Tean küll, et selle peal mõeldud, et võtab vähe, aga siiski. :D

 

Krt, E30 ikka nii ilus. Eriti kabro.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda hinda saab tingida ka .Tundub ,et tagu amortid on läbi või ongi perse nii all?

Ninaga samal kõrgusel, minu arust küll liiga madalal tagumik pole. Ja kere hoiab üleval vedru mitte amort. Amordi eesmärk lihtsalt vedrust tulenev vetrumine ära kaotada. Kui amort läbi siis hakkab lihtsalt vetruma, alla midagi ei vaju. Kui vedrud väsinud/katki siis kukuks taguots alla.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõrgus on ja sama, tagumine koobas on väiksem ja jätabki mulje, et on perse allpool

 

// Ei tasu tegelt põrsast kotis osta, miks ta hind muidu nii madal on...ma ei annaks elusees alla 1k eest sellist kupeed ära, veel IS mootoriga...

Muudetud liikme BassFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kõrgus on ja sama, tagumine koobas on väiksem ja jätabki mulje, et on perse allpool

 

// Ei tasu tegelt põrsast kotis osta, miks ta hind muidu nii madal on...ma ei annaks elusees alla 1k eest sellist kupeed ära, veel IS mootoriga...

Kuulutuses on kirjas ,et "Müügiga on kiire" .

Ega sa lähed ikka ennem vaatama mitte kohe ostma :D ja hind on normaalne sellise bmw kohta.

To Herr Olari ,panin nats pange.Ei vaatanud üle ,mida kirjutasin :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müstika jah, kuidas E30-d hinda lähevad praegu. Enne talve tahtsin rajale sebida sellist masinat, hindu uurides kadus isu ära.. Pärnu on vist E30-te linn. Päris palju sigakenasi siin. Peale selle sinise on veel üks jõhkralt kena oranž, seisab Estonia juures tavaliselt ja siis üks hall.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom, näinud toda oranži, jõhker.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.