Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

pane võtmele toru taha, küll ta tuleb, ega ta nii kinni ikka ei saa olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle sama audiga sai kiirendatud Pärnu vahel. Sai kotti:D

Tead Vahurit ennast siis ka? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda Vahurit mina otseselt ei tea, aga see kes meiega autos oli teadis teda. Seletas seal mu sõbrale kuidas ta selle audi omale ostis jne jne.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neljapäevakad muutuvad Pärnus järjest huvitavamaks. Rahvast igakord aina rohkem. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda ,miks maksab mopeedauto niipalju ,kui see võtab ainult 50km/h sisse ?

See on hea ,et sellega saab sõita juba 14.aastane :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda Vahurit mina otseselt ei tea, aga see kes meiega autos oli teadis teda. Seletas seal mu sõbrale kuidas ta selle audi omale ostis jne jne.

Aga Denis? See sama kes pildil.

 

Reklaamin ta kuulutust ka siis.

http://auto.motors24.ee/vehicles/384319-Volkswagen-Passat-1998.aspx?pg=0&sort=paid


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Volvole värv ja jutud ära ostetud. Läksin poodi ilma ühegi detailita. Poes tundus õige värv, garaazi jõudes on kõvasti heledam ja erksam. Vb hea, et midagi kaasas polnud, peaks päris pilkupöörav tulema. Loodan laup värvi alla saada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Volvole värv ja jutud ära ostetud. Läksin poodi ilma ühegi detailita. Poes tundus õige värv, garaazi jõudes on kõvasti heledam ja erksam. Vb hea, et midagi kaasas polnud, peaks päris pilkupöörav tulema. Loodan laup värvi alla saada.

 

Seda tahaks näha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga Denis? See sama kes pildil.

 

Reklaamin ta kuulutust ka siis.

http://auto.motors24.ee/vehicles/384319-Volkswagen-Passat-1998.aspx?pg=0&sort=paid

 

Kurat, ma nägin seda autot Pärnu vahel, kui aus olla, ei läinud peale, need veljed rikuvad kõik selle pulli ära :( Sobiks kui paar tolli väiksem velg all oleks.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kurat, ma nägin seda autot Pärnu vahel, kui aus olla, ei läinud peale, need veljed rikuvad kõik selle pulli ära :( Sobiks kui paar tolli väiksem velg all oleks.

Naa, mulle meeldivad räigelt S8 veljed, teeb auto sitaks ilusaks. Aga noh, maitse üle ei vaielda.

 

Nüüdseks siis mu auto külg ka ristitud igasuguste tugevate kraapsude ja mölkidega. Iseenesest midagi väga hullu pole.. tagauks tahab saada kõige rohkem tööd, odavam ilmselt uus uks osta kuskilt lammarist. Tagatiivaga ma ei tea mis saab... väikse pindalaga seda ei värvita..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis muud kui ülbe parkimine maja ümber ning pisike valearvestus... Telost pildid kätte saan siis laen üles.

 

See laius tundub suurem kui tegelikult, auto enamvähem sirgelt mahub läbi.

Untitled.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läks veits pihta?=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

läks jah.. tagumine uks täiespikkuses ja tiivaäärel tugev mölk sees. See nii loll mölk, et välja ei saanud lüüa ja ma ei tea mis saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi nüüd igatahes nii kaugel, et homme õhtul lähen tuttava juurde autoga, ta teeb hinnapakkumise poritiiva parandusele. Ukse saan ilmselt hea hinnaga lammarist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahju muidugi, aga ega midagi teha pole. Anna teada, mis hinda küsitakse.

 

Naljakas on see, et Spainis selline asi täiesti normaalne. Isegi ei tulda autost välja, vaid sõidetakse lihtsalt edasi. Ja ''kriimude'' tegemiseks ei ole mitte maja/post, vaid üldjuhul teine auto kuskil parklas. Rääkimata ''ukse avamine ja kõrvalauto mõlk'' tsenaariumist. Mõlkis auto kuulub siin kultuuri :(


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nujah, pole jah midagi parata. Tagantjärgi tarkus jälelgi see ka, et oleks pidureid tallanud, poleks asi tiivani üldse jõudnud... Aga refleksist keerasin rooli, ma ei tea miks..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uks 50euri, tiib 50euri.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris hea hind :O

Sel kohal pean tänama oma sõpra. Uue ukse saan lammarist, tutvuse tõttu sain hinda alla, plangu muidugi, aga mis mul polster võtta enda ukse küljest... Tiiva teeb selle sõbra sõber ära.. värvid asjad hinna sees..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E30 Touring(universaal kerega) on müüa, kui mõni bmw fanat peaks juhuslikult huvitatud olema. 1100€ eest. 2.7 mootor. Rohkem ei viitsi midagi kirjutada. Ei looda siit huvilist leida, aga mine tea, kui kellegil huvi peaks olema, siis annan täpsemad andmed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.