Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Probleem - niiöelda mustad kastikesed mõlemal pool!

Soovitatud postitused

Tere,

 

mul on selline probleem, et kui csi avan või isegi muu mängu siis ümber kahel pool on mustad kastid. Eile seda ei olnud, tekkisid need kastikesed siis kui tõmbasin täna uue mängu ning see mäng on kõik pea peale pööranud. Teie käest tahaksingi abi saada, et kuidas teha nii, et mäng kasutaks kogu minu arvuti resulutsiooni jälle. Ja see resulutsiooni viga on ainult mängudes, muidu on kõik täiesti tipp-topp. Pilti ega midagi ma ei saa panna, kuna Print Screen teeb selle resulutsiooni järgi pildi mis mängus on ja neid mustasid kastikesi ei jää näha. Loodan, et saite aru minu murest ning oskate mind aidata või nõu anda.

 

 

Abi ootama jäädes,

 

Bemm


Vahvlis tagasi ülepika aja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa hetkel aru. Tee telefoniga pilt mby? Lae netti ja siis siia.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

CSis video options alt lükka normal asemel widescreen peale.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://i.imgur.com/5HKUs.png

 

 

 

Punasega on tähistatud arvuti ekraani suurust ja ka siis äärt. Csi pilt keskel on selline nagu ikka ja need mustad kastikesed on mis tekkivad sinna ükskõik mis mängu mängides. Nagu ma aru olen saanud, siis mängud ei kasuta minu ekraani suurust vaid kasutavad nüüd oma taktikat ja ei kasuta kogu ekraani.


Vahvlis tagasi ülepika aja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
CSis video options alt lükka normal asemel widescreen peale.

 

....


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.