Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis te siis arvate uuest IPad minist ? Mis arvate, kuidas kujunevad hinnad Eesti turul ? Kas sobib ka helistamiseks ehk siis telefoni asendamiseks, kui ei ole nagunii väga suur helistaja ning tele seisab pigem niisama ?

 

Mulle igaljuhul uus Ipad Mini jätnud suhteliselt hea mulje, kuigi selle raha eest tahaks ikkagi Retina ekraani ka. See ongi ilmselt suurim puudus minu silmis.

 

 

http://silverringvee...let-in-new-body võite sellele ka pilgu peale visata.

Ei taha enda artiklit reklaamida ega midagi, või noh tore oleks kui vaatate, aga see ei ole siiski selle teema algatamise põhjus, lihtsalt mainin, et keegi valesti aru ei saaks.


Külastage ka minu veebipoodi ning toetage sellega Eesti väikeettevõtjaid! www.epood.eu

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raske on Ipadile vastu saada, olgem ausad. Mac oma tehnika stabiilsusega on päris palju üle kõigist.

 

Mulle siiski ei meeldi uus mini, parem osta endale juba veits kallim Samsung Note, mis ka suure ekraani, aga ka telefoni funktsioonidega.

7.9 on ikkagist liiga väike, et nt vaadata filme või mängida midagi. 10+ minu arvates suuruseks parimad variandid.

 

Endal muidu Asus Transformer Prime nüüdseks. Valisin pikalt Kas Asus või Ipad. Saatuslikuks sai parem navigatsiooniks vajalik vastuvõtja.

 

 

Ei tahaks uskuda, et IpadMini-st saab miski suur hitt. Käisin täna näppimas nii Mini-t, kui ka IPhone 5-t. Viimane oli päris äge :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

IPhone viiel pole häda jah midagi, aga minu arust IPad mini ka siiski päris tegija värk, kui ei ole vaja seda filmide vaatamiseks ja sellised tavalised mängud saab ju isegi IPhone peal mängitud.


Külastage ka minu veebipoodi ning toetage sellega Eesti väikeettevõtjaid! www.epood.eu

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See mini lihtsalt mingi uus lollus samahästi võiksid hakata naist lõdva peenisega rahuldama, ega mingit asja nüüd küll sellest ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.