Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hei! Vajaks abi inglise->eesti keelde tõlkimisel abi!

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Kuna endal on tohutult palju kodutööd, siis mõtlesin, et äkki on keegi nõus mind ühega neist aitama!

 

Mul on vaja selline tekst Eesti keelde tõlkida:

http://fiction.eserver.org/short/morning_walk

 

Kui muidugi tervet juttu ei viitsi, siis oleks muidugi kasu ka tõlgitud lõikudest!

 

Palun aidake mind sellega, suured tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, ma aitan sind sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärkasin vara ühel hommikul - see on iseenesest üllatus, sest tavaliselt ma magan keskpäevani, raisates kõige raskema osa päevast voodis. -- Ma möödun naisest kõnniteel. ''Palun aidake mind, ma kaotasin oma jalatsid!'', ütleb ta nuttes.

 

Ärkasin vara ühel hommikul - see on iseenesest üllatus, sest tavaliselt ma magan keskpäevani, raisates kõige raskema osa päevast voodis. -- Ma möödun naisest kõnniteel. ''Palun aidake mind, ma kaotasin oma jalatsid!'', ütleb ta nuttes. Ma vaatasin teda. Ta kannab sinist ülikonda ning ta tal on käes nahast portfell, ja see on tõsi kus ma lootsin näha jalatseid millega kõndida tööle, aga ma ei näe midagi. Pole jalatseid. Siis ma märkasin tema mitte pestud nägu ja ta juuksed olid ka lohakalt. Ta on olnud õues terve öö, võibolla isegi terve nädala; Täna on esmaspäev.

 

Rohkem ei vinna praegu tõlkida, sorry.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole probleemi. :)

 

Tõlgin 2 lõiku veel. :)

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

''Kas sa võtaksid minu jalatsid?'' Seda on lihtne pakkuda. Selle naise jalanumber ei saa olla suurem kui 5, aga minu jalanumber on ju lõppude lõpuks mehe oma, numbriga 6. Mitte ükski naine ei tahaks neid jalatseid.

 

''Jah'', vastab naine ning on üllatunud minu lahkusest--Tema vajab jalatseid--Mina lähen ja annan need talle. Ta tänades lehvitab mulle ning läheb komistades edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on igal hommikul nii, kuni naine ärkab ülesse ja ei tee häält - ma ei saa mitte kunagi teada põhjust, et miks ta tahab mu pead. Tal on ilus keha, pikad jalad, sihvakad sõrmed, väiksed rinnad ja kael mis lõppeb mu pea juures: habemega, kiilakas, kortsus koos üleliigse kujutlusvõimega.

 

Ma vaatan tagasi endas, üks silmapilgutus ennem kui mu silmad muutusid tema omaks. Mida ma mõtlesin? Ma näen välja nagu mittemiski, vähemalt rohkem kui perfektne hernehirmutis. Ja siis ma vaatan tema poole oma uute silmadega -- rohelisem kui külm põhja jäämeri -- ja tema naeratus, mis mitte kunagi ei sobinud minuga, vahet pole mis püüdis minu pilgu peeglile, see teeb teda ainult ilusamaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui vajad abi tõlkimisega, pöördu minu poole. Aitan sellega. :D

 

~Mats

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.