Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nightwar pubi server.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nightwar fc poolt loodud ja sponsoreeritud uus CS 1.6 Public Server.

 

Admineid on võimalik saada kogenud ja selleks sobivatel inimestel soovi avaldamisel.

 

Slote 20.

 

Ip: 80.79.127.14:27015

 

 

b_560_95_1.png

 

Kui mingeid küsimusi siis võta ühendust foorumis või Kassakiorjandus@rps.ee msnis.

 

Map listi veel ei lisa, kuna praegu veel mingid fun mapid sees.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaata seda: http://vahvel.net/showthread.php?149173-Miks-on-minu-teema-kustutatud-lukus!-Lugeda-enne-teema-tegemist! ja tee teema vähe asjalikumaks.. ;) //enda huvides, mitte et ma paha pärast, aga praegune ei ole küll eriti huvipakkuv ;D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh nice. Hakkan ka seal käima :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vaata seda: http://vahvel.net/showthread.php?149173-Miks-on-minu-teema-kustutatud-lukus!-Lugeda-enne-teema-tegemist! ja tee teema vähe asjalikumaks.. ;) //enda huvides, mitte et ma paha pärast, aga praegune ei ole küll eriti huvipakkuv ;D

 

Ma midagi lisasin :D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Natukene ikka vahel mängijaid on:)

 

Saime ka korralikult AMXsi tööle.

 

Kõik tulge pelama:)!!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
K2ska, sul moodustavad need Edu postitused juba pool kõikidest postitustest. Lõpeta ära see mõttetu postcount?

 

Teema autorile... on mõtet kohe nii paljude slotidega alustada? Või kui rahas probleemi pole, siis eks ise tead :P

 

Raimo tõmba tuld . ei või teistele enam edu ka soovida?

 

ning pooled? hmm. Kasva suureks.

 

Ning sorry postcounti eest siin kassak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
K2ska, sul moodustavad need Edu postitused juba pool kõikidest postitustest. Lõpeta ära see mõttetu postcount?

 

Teema autorile... on mõtet kohe nii paljude slotidega alustada? Või kui rahas probleemi pole, siis eks ise tead :P

Kusjuures see väike sõna "edu" võib su rõõmsaks teha.

Näitab siis nagu, et keegi hoolib ka sellest teemast või siis näiteks serverist või millest iganes...

Siiski kui tahad edu soovida siis loomulikult tee seda, see ei ole mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht surnud server tundub praegu. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Suht surnud server tundub praegu. :S

 

Tegeleme sellega:) Server jääb püsima, lihtsalt praegu on alles mõtlemisel kuidas server hakkab toimima:) Kindel võite olla, et server jääb püsima.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun, et server jääb püsima. Teie järjekindlust nightwari fc-ga on näha juba sellest, et kui kaua te viitsite hostida järjest lihtsalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Noo tulge pelama:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna juba oli meil korra 7 inimest:D Praegu 3 sees serveris:) Tulge mängima, SMS scriptid tulekul, algul siiski vist toimub ka mingine adminite müümine.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Up! Tulge ikka mängima, vahest on isegi normaalselt inimesi :)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.