Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DELL läpakas ( on mōtet ? )

Soovitatud postitused

VIP

Tere. Plaanis uus läpakas osta ja loodetavasti oskab keegi targem öelda, kas on mōtet sellel XPS 16l?

 

Intel Core 2 Duo T9600 (2.8GHz, 1066MHz, 6MB)

4GB DDR3 1066MHz

500GB 7200rpm FFS

16" Full HD RGB-LED 1920x1080

ATI Mobility RADEON HD4670 1GB

DVD±RW Multiburner Dual Layer

WiFi, Bluetooth, 3G WWAN võimalus

3x USB, võrgukaart, 802.11b/g Wifi, Bluetooth, modem, Firewire, VGA väljund, 2.0MP veebikaamera, sisseehitatud mikrofon, kõlarid, mikrofoni pesa, ekspresskaardi pesa, 8-in-1 mälukaardilugeja, HDMI, Display port

Windows 7 Home Premium

 

Hind jääks 550-600 juurde kasutatult.

Tänan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb miks sul arvutit vaja on.Kui tööks siis soovitaksin midagi odavamat vaadata.Mängimiseks on arvuti parjas hinnaklassis (oleneb mis mänge mängid) kui soovid midagi uuemat bf3,gta 4 jne siis see pole vast parim varjant, kuid kui soovid piirduvad vanemate mängudega siis ma ei näe põhjust miks seda mitte osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Julgen Dell'i soovitada.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Videokaart lahjaks ei jää kui vahepeal tahta uusi mänge mängida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oskab keegi veel midagi selle isendi kohta öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Privetik.. ma vaatan, et gümnasisti elu toidab hästi, alles ju ostsid uue või mitte? :D

Arvuti kohta - suureks ei jää sul see reso? 16" on mõnus lahmakas tegelt, mängimise-põhimõttega ostu puhul jääb jah reso-videokaardi suhe ikka suht saastaks ja erilist FPSi loota ei tasu.

 

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/221707/

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/262089/

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/223667/ värvivalikut vist sai ka isegi valida, hind varieerus vist ainult

Kiikasin korra kiirelt hv.ee otsingu poolt pakutavad machinad üle, viimane Dell tundus üsna mõistlikuna, ei viitsi guugeldada küll kui kiire on antud i5, kuid ideepoolest peaks kindlasti T9600st kiirem olema. Inspironi ja XPS-i kvaliteedivahe pole ka nüüd selline, et miks mitte Inspironi poole vaadata.

Too XPS tundub tsipa vana configa, kuid muidu üsna korralik. GPU/CPU on ka lahjad, uusi mänge sa nendega lagivabalt ei mängi.

 

Kui veidi põhjalikumalt toda viimast pakutavat läpparit netist uurida, siis arvan, et antud raalike toidab küll ära.

PS! Otsingu kriteeriumisse jäid otseselt just "keskklassi kvaliteediga" läpparid ja otsest tähelepanu HP paviaanidele ei pööranud, ilmselt nendelt brändidelt leiab tugevama configa masina.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal olemas Dell XPS 15 ja seni olen arvutiga väga väga rahul. Vaieldamatult parim audio, mis ma läpaka kõlaritest kunagi üldse välja pigistanud olen ( JBL audio system). Seni pole minu pill mitte ühegi mängu mängimisel täisgraafikal välja vedamisega hätta jäänud. Kõigele lisaks on arvuti välimus väga esinduslik :) Ainuke miinus seni on vist mängimisel aku kehv vastupidavus, kuid eks see vist ole kõikide läpakatega nii.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.